Konferencja plenerowa w Zimnych Dołach

Zagadnienia z szeroko pojętej ekologii, przyrody, środowiska i biologii...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
czeremcha
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 8810
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 00:00
Lokalizacja: Pomorze

Konferencja plenerowa w Zimnych Dołach

Post autor: czeremcha »

"Prawo i Sprawiedliwość gwarantuje istnienie Lasów Państwowych

Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju zorganizowało konferencję w plenerze. W Zimnych Dołach w miejscu nazywanym spaloną polaną, upamiętniającym martyrologię leśników Ziemi Mazowieckiej na terenie Nadleśnictwa Chojnów odbyła się 13 października sesja na temat „Zasoby przyrodnicze Polski szansą rozwoju terenów niezurbanizowanych - ocena z perspektywy rzeczywistości po niedawnych wyborach parlamentarnych”."

więcej na stronie http://www.lp.gov.pl/Members/mat/sesja_terenowa
Pozdrawiam cieplutko, czeremcha

Lasy zaspane i bliskie codziennym naszym hałasom obiecują wilgotną ciszę WIERZĘ LASOM - M. Sewen, A. Kreczmar

"ty nie idziesz sama
chodzą wraz z tobą wszystkie drzewa..."
zu
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6179
Rejestracja: piątek 30 wrz 2005, 21:51
Lokalizacja: Roztocze Płd.

Post autor: zu »

Mówiłam, że PiS i Kaczynski są lepszymi kandydatami :D A ta notka potwierdza słusznośc mojej decyzji ;} Jak bedzie naprawde, nie wiemy, ale zawsze to jakiś cien optymizmu ;)
11
wiceminister
wiceminister
Posty: 30737
Rejestracja: środa 15 paź 2003, 00:00

Post autor: 11 »

zu pisze:Mówiłam, że PiS i Kaczynski są lepszymi kandydatami :D A ta notka potwierdza słusznośc mojej decyzji ;} Jak bedzie naprawde, nie wiemy, ale zawsze to jakiś cien optymizmu ;)
Szkoda, że to tylko cień.
Awatar użytkownika
Gollum
VIP
Posty: 3956
Rejestracja: sobota 04 cze 2005, 00:00
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Gollum »

zu pisze:Mówiłam, że PiS i Kaczynski są lepszymi kandydatami :D A ta notka potwierdza słusznośc mojej decyzji
A na spotkaniu z tymi zza Buga powie, że da im rekompensaty za utracone mienie. W postaci lasów :evil:
ODPOWIEDZ