Zalesienie wąskiej działki.

Selekcja drzew, szkółki, odnowienia, zalesienia, pielęgnowanie, inne...

Moderator: Moderatorzy

kamilllo93
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: piątek 11 lis 2022, 21:12

Re: Zalesienie wąskiej działki.

Post autor: kamilllo93 »

Naj pisze: czwartek 17 lis 2022, 23:29 W BDL masz adres leśny w opisie taksacyjnym. Według mnie (ale mogę się mylić) nie ma powiązania BDL z Geoportalem (ewidencją geodezyjną). Poniżej dla porównania zrzuty tego samego terenu z BDL i Geoportalu...

Geoportal

FLP_4f.jpg


BDL

FLP_5.jpg
U mnie kazdy metr kwadratowy działki to las. Tylko mam problem jak dzialki maja po 20 metrow szerokosci. Mam nuner działki ewidencyjnej ale nie mogę dojść jaki ma adres leśny
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24828
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Re: Zalesienie wąskiej działki.

Post autor: Naj »

1. Czy znalazłeś swoją działkę w BDL ?
2. Jeśli tak, to czy ta działka jest oznaczona nr oddziału/wydzielenia (to oznacza, że ma UPUL) ?
2. Czy nasz dostęp do UPUL papierowego ? W opisie taksacyjnym powinien by adres leśny.
3. Jeśli chcesz, podaj lokalizację i nr ewidencyjny działki z Geoportalu. Może coś się da znaleźć...
To, że na działce rośnie las, wcale nie oznacza, ze jest to las w rozumieniu przepisów. Na skreenie który Ci przesłałem, FLP_5, widać, że tylko jedna powierzchnia według BDL jest "lasem" chociaż dookoła są same... lasy...
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Re: Zalesienie wąskiej działki.

Post autor: Piotrek »

Naj pisze: piątek 18 lis 2022, 10:281. Czy znalazłeś swoją działkę w BDL ?
Z tekstu czytam, że nie znalazł bo granice z Geoportalu są inne niż w BDL.
Naj pisze: piątek 18 lis 2022, 10:282. Jeśli tak, to czy ta działka jest oznaczona nr oddziału/wydzielenia
Gdyby to miał, to nie było by problemu z odnalezieniem adresu leśnego...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

kamilllo93
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: piątek 11 lis 2022, 21:12

Re: Zalesienie wąskiej działki.

Post autor: kamilllo93 »

Dobra, byłem dziś na działce i udało się parę rzeczy wywnioskować. Na 30 arach policzyłem okolo 18-20 osik. Sosen jest bardzo mało i sa tylko od strony wschodniej. Reszta to całkiem duże graby. Od strony poludniowej sasiednia działka ma parę sosen, znaczniej mniej osik i reszta to grab.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ