Aktualizacja Windows 10 z 21 czerwca 2021 r. - KB5003690

SILP, BIP, ACER, GIS, Raporty, mapy numeryczne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Aktualizacja Windows 10 z 21 czerwca 2021 r. - KB5003690

Post autor: Piotrek »

Przestrzegam przed tą aktualizacją!!! Jest opcjonalna i niech taką u was pozostanie! Jako niepoprawny eksperymentator oczywiście ją zainstalowałem. Natychmiast po instalacji zacząłem otrzymywać BSOD (ten niebieski ekran z tekstem o tym, że system napotkał problem i wymaga ponownego uruchomienia). I to przy każdej probie zamknięcia jednej z kilku otwartych kart z nieprzeczytanymi postami. Tak więc mocno upierdliwe było to zachowanie.
Użyłem funkcji "Usuń aktualizację", która dość długo mieliła coś tam w tle po czym uruchomiła komputer ponownie. Czyli niby tak jak trzeba. Ale aktualizacja nadal widnieje na liście zainstalowanych więc nie wiem co się porobiło.
Wysyłam ten post aby wszystkich ostrzec i modlę się, żeby po jego wysłaniu znów nie wyskoczył BSOD...

PS. Do poczytania o tej aktualizacji na stronach Microsoftu: https://support.microsoft.com/pl-pl/top ... 1709ee2248
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77498
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Re: Aktualizacja Windows 10 z 21 czerwca 2021 r. - KB5003690

Post autor: drwalnik »

... dzięki
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
Kuna lesna
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2598
Rejestracja: czwartek 12 paź 2006, 00:41
Lokalizacja: Z puszczy

Re: Aktualizacja Windows 10 z 21 czerwca 2021 r. - KB5003690

Post autor: Kuna lesna »

U mnie coś z dźwiękiem się dzieje na stronach , ginie realtek a później nawet odtwarzacze nie startują .
Awatar użytkownika
czerwonobrody
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2989
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 21:08
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Aktualizacja Windows 10 z 21 czerwca 2021 r. - KB5003690

Post autor: czerwonobrody »

u mnie działa... jedynie system zaczął nagle sprawdzać spójność dysku - ale to niekoniecznie powiąane
Głos laika na Twoim forum!
ODPOWIEDZ