Dyscyplinarka za błąd w odbiórce o 52,49 zł ?

Prawo pracy, prawo karne, zmiany w ustawodawstwie w LP...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kuna Tumak
początkujący
początkujący
Posty: 132
Rejestracja: wtorek 02 cze 2020, 15:41
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Kuna Tumak »

Panie Kubuś Pan nie wie o czym Pan piszę zatem szkoda dyskusji z Panem, ja chciałem pokazać że jest zgnilizna miekka która jest już dziura lub murszem potem przechodzi w twardą w formie rozproszonej w takiej gwiazdzistej, kto tego nie widział i nie rozcinał ten moze sobie pisać wszystko.
to ja jestem
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104858
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Kuna Tumak pisze:chciałem pokazać że jest zgnilizna miekka która jest już dziura lub murszem potem przechodzi w twardą w formie rozproszonej w takiej gwiazdzistej
Tego nikt nie neguje, tylko do tej pory pisałeś dość niezrozumiale (przynajmniej dla mnie) a w dodatku "odwracałeś" kolejność powstawania zgnilizn. Wszyscy uczyliśmy się bowiem, że zgnilizna twarda to początkowy etap rozwoju zgnilizny zaś miękka to etap bardziej zaawansowany. Czyli wszyscy mamy w pamięci obraz zgnilizny twardej przechodzącej w miękką. A ty piszesz w taki sposób, jakby to zgnilizna miękka nagle "stwardniała". Szyk zdania zmienia odbiór wypowiedzi i dlatego trzeba się mocno zastanowić zanim się cokolwiek napisze....
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

anwło
początkujący
początkujący
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 23 sty 2017, 22:37

Post autor: anwło »

"Wszyscy uczyliśmy się bowiem, że zgnilizna twarda to początkowy etap rozwoju zgnilizny zaś miękka to etap bardziej zaawansowany. Czyli wszyscy mamy w pamięci obraz zgnilizny twardej przechodzącej w miękką."

No przecież to zależy od której strony czoła podejdziemy! :wink: Może tu jest rozwiązanie zagadki. Trzeba patrzeć od której strony się podejdzie i wtedy mamy jasność - ze zgnilizny twardej robi się miękka a z miękkiej to twarda. Proste. W połowie jest napewno twardomiękka... :P
Nie komplikujcie rzeczy prostych! J.K.
Kubuś Puchatek
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1050
Rejestracja: piątek 27 lis 2020, 17:38

Post autor: Kubuś Puchatek »

Kuna Tumak pisze:Panie Kubuś Pan nie wie o czym Pan piszę zatem
A ja odnoszę wrażenie, że tylko jedna osoba na tym forum wie o czym Kuna Tumak pisze. Bo tylko ona jest cokolwiek wiedząca, a reszta to tumany bez szkoły i praktyki w terenie. A sposób prowadzenia dyskusji też baardzo ciekawy.
Łoj,łoj, ło rety!
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104858
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

anwło, faktycznie. Nie pomyślałem o takim obrazie sytuacji: podchodzę do ściętej sztuki od odziomka, który ma śliczną dziurę po zgniliźnie miękkiej, odcinam kawałek i widzę, że dziurę wypełnia zgnilizna miękka. No to tnę dalej i zgnilizna miękka zaczyna być rozproszona, poprzetykana kawałkami twardej, a po następnym wałku pozostaje już tylko twarda...
Masz całkowitą rację, że to zależy od której strony podejdziemy. :)
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

anwło
początkujący
początkujący
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 23 sty 2017, 22:37

Post autor: anwło »

Piotrek, już prościej nie mogłem wytłumaczyć! :beer:
Nie komplikujcie rzeczy prostych! J.K.
Kuna Tumak
początkujący
początkujący
Posty: 132
Rejestracja: wtorek 02 cze 2020, 15:41
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Kuna Tumak »

Dobrze macie rację ale celem moim jest co innego, jest pokazanie jak wpłynie manipulacja czy rozcinanie czy wycinanie jakiś wad w drewnie, a niezaliczenie zgodnie z WT jest dopuszczalne poczekajmy na art, w GŁ na ten temat w kąciku brakarskim.
to ja jestem
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169485
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Głos Lasu się ukazał i nic w temacie nie znalazłem ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Kubuś Puchatek
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1050
Rejestracja: piątek 27 lis 2020, 17:38

Post autor: Kubuś Puchatek »

Bo to nie ten.
A może RK też czyta to forum?
anwło
początkujący
początkujący
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 23 sty 2017, 22:37

Post autor: anwło »

A może ten temat wymaga większej analizy i będzie w następnym numerze? Zobaczcie ile czasu na forum na to zostało poświęcone. To rzecz skomplikowana...
Nie komplikujcie rzeczy prostych! J.K.
Kubuś Puchatek
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1050
Rejestracja: piątek 27 lis 2020, 17:38

Post autor: Kubuś Puchatek »

Może i tak. Może i nie.
Jak na razie to zauważyłem proporcje 1: wszyscy.
I żadne pitolenie, że jak zgnilizny nie odetnę to ona zgnilizną nie będzie a sklejką jakoś mnie nie przekonuje. Tak samo jak gruuuby na 28cm w połowie dąb.
ODPOWIEDZ