Kancelaria leśnictwa w kontenerze ?

Prawo pracy, prawo karne, zmiany w ustawodawstwie w LP...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66908
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Czad najwyższy tam zarządzić sporzadzanie urodzinowego raportu z rozbiciem na wydzielenia... :twisted:
Załoga zamiast pracować w terenie musi bez sensu popierdzielać do kancelarii durne podpisy składać. Ot mądrość urzedasa. - ja jeżdżę do nadleśnictwa to ich choćby do leśniczówki jeździć zmuszę...
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Blues Brothers
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5468
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 17:46

Post autor: Blues Brothers »

Idąc tą drogą, i mając na uwadze covid19, biuro nadleśnictwa też by mogło zmieścić się w kontenerze. A może nawet i ten niepotrzebny, skoro można by się spotykać raz na miesiąc w wynajętej sali. Podobnie RDLP .
Awatar użytkownika
kukaburra
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5830
Rejestracja: sobota 01 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Puszcza Zielona

Post autor: kukaburra »

Capricorn pisze: Nie rozumiem - gdzieś jest stosowana jakaś lista obecności w leśnictwie?:shock: :|
No jest...
I am not altogether on anybody’s side, because nobody is altogether on my side - Treebeard

Z prawdą jest jak z d... Każdy ma inną i każdy ma swoją... I nie każdy powinien ją pokazywać ;)
Sylvan

Post autor: Sylvan »

Capricorn pisze:Czad najwyższy tam zarządzić sporzadzanie urodzinowego
Czadowo to będzie jak wejdzie ta wersja elektroniczna o której pisałem. Toż już teraz najważniejsze jest codzienne raportowanie kto kogo gdzie i jak nakrył na wykroczeniu. :wink:
Awatar użytkownika
Fred
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2069
Rejestracja: sobota 30 sty 2010, 20:58
Lokalizacja: Ze smutnych borów

Post autor: Fred »

j24 pisze:A gdzie trzymać służbowe rupiecie (klupy, kartony ze znacznikiem, sprzęt podręczny, upul-e, biblioteczkę, rejestratory, drukarki i inne szpargały) ?
Bez przerwy w samochodzie i nie wyjmować z samochodu! Bo zapomni się zabrać!
Fred
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104858
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Fred pisze:Bez przerwy w samochodzie i nie wyjmować z samochodu! Bo zapomni się zabrać!
I koniecznie kapcie ciepłe! Nie można tak ciągle w butach, czasem zimnych... :)
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

g
leśniczy
leśniczy
Posty: 529
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2009, 10:35
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: g »

darmo bijecie pianę - proszę zerknąć do Zarządzenia nr 48 z 1 września 2020 § 5 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych i tam doczytacie, że z kontenerami koniec
arczi741
początkujący
początkujący
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 10 lis 2015, 19:45

Post autor: arczi741 »

g pisze:darmo bijecie pianę - proszę zerknąć do Zarządzenia nr 48 z 1 września 2020 § 5 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych i tam doczytacie, że z kontenerami koniec
Mógłbyś podać link do źródła?
Glaca
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6954
Rejestracja: czwartek 21 cze 2007, 13:18
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: Glaca »

Fred pisze:
j24 pisze:A gdzie trzymać służbowe rupiecie (klupy, kartony ze znacznikiem, sprzęt podręczny, upul-e, biblioteczkę, rejestratory, drukarki i inne szpargały) ?
Bez przerwy w samochodzie i nie wyjmować z samochodu! Bo zapomni się zabrać!
Biblioteczkę też wozisz :shock:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169486
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

arczi741 pisze:
g pisze:darmo bijecie pianę - proszę zerknąć do Zarządzenia nr 48 z 1 września 2020 § 5 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych i tam doczytacie, że z kontenerami koniec
Mógłbyś podać link do źródła?
W BIP poszukaj ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Sylvan

Post autor: Sylvan »

g,
Niby wątek ma taki tytuł, ale dyskusja poszła w kierunku kancelarii jako takiej, a nie tylko kontenerowej. Czy jet to bicie piany? Może i jest. Ale może i podyskutować warto?
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66908
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Ano warto, bo powoli zaczyna wynikać z dyskusji, że dla jednych kancelaria to magazyn na klamoty, a inni jej potrzebują z powodu biblioteczki... :roll:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169486
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Biblioteczkę można mieć w domu. Zawszeć to ładniej wygląda, jak na półkach trochę literatury stoi ... :wink:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21560
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

Sten pisze:Biblioteczkę można mieć w domu
Albo na czytniku ebooków :lol: :lol:
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
kamillo
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1011
Rejestracja: piątek 27 lis 2009, 09:28
Lokalizacja: z biura

Post autor: kamillo »

Sten pisze:W BIP poszukaj ...
Cwaniaczek z Warszawy :lol: Zarządzenie z 1 września br. w BIPie będzie za kwartał
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104858
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

filipesku pisze:Albo na czytniku ebooków :lol: :lol:
No i jest pomysł na zarobek - translacja "Biblioteczki leśniczego" na e-booki. :wink: :)
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169486
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Pojawi się, jak zostanie opublikowanie w Biuletynie Informacyjnym Lasów Państwowych ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Leśniker
początkujący
początkujący
Posty: 151
Rejestracja: środa 22 sie 2018, 09:22

Post autor: Leśniker »

kancelaria to miejsce pracy, biuro, urząd itp itd można różnie nazywać.ale ja nie wyobrażam sobie na dziś pracy bez kancelarii
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66908
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Na początku mojej drogi przyjmowałem petentów w salonie, bo kancelarii nie miałem. Faktem jest, że żona nieraz przeżuwała w ustach różne dziwne słowa, gdy gość w ubłoconych gumofilcach na dywan wchodził, ale wówczas wszystkie dokumenty sporządzałem ręcznie i potrzebne było miejsce. Teraz klientów obsługuję w lesie, więc kancelaria do jedynie kolejne pomieszczenie do odkurzania, bo wolę pracować w lesie niż w biurze... :roll:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Sylvan

Post autor: Sylvan »

Leśniker pisze:ale ja nie wyobrażam sobie
Ja kiedyś nie mogłem sobie wyobrazić wysokotonażowych samochodów w lesie. :wink:
ODPOWIEDZ