Portal pracowniczy

SILP, BIP, ACER, GIS, Raporty, mapy numeryczne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169486
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Portal pracowniczy

Post autor: Sten »

Zadziałał portal pracowniczy LP , łącznie z forum. Jak go odbieracie?
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Blues Brothers
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5468
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 17:46

Post autor: Blues Brothers »

Nawet nie próbowałem, przekonaj mnie że warto tam zaglądać i pisać .
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66908
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Sten pisze:Jak go odbieracie?
Niespecjalnie. Czemuś nie podoba mi się, że zanim w ogóle zobaczę o co w tym wszystkim chodzi, muszę podać wszystkie swoje dane. Wolałbym najpierw się rozejrzeć, a potem zostać poproszonym przedstawienie. Wchodząc do marketu też najpierw sobie towar oglądam, wkładam do koszyka, a dopiero później numer karty i pin podaję... :roll:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Rozymantias
początkujący
początkujący
Posty: 94
Rejestracja: piątek 30 lis 2018, 19:27

Post autor: Rozymantias »

Póki co lekko niechętnie. Było już forum w Intranecie, milczy od lat. Jakiś tam Jabber przy poczcie, też nigdy nie ożył. Odkąd Kądzio tępił wszelką aktywność niezgodną z jego linią sprawowania władzy, odkąd Toruński pan i władca chciał by negatywne wypowiedzi w anonimowych ankietach LP były zwieńczone wyciąganiem konsekwecji. Odkąd jakieś ziutki szumnie zwane kontrolingiem zaglądać zaczeli nam przez ramię... O, nie. Nie wierzę, że będzie wielu chętnych na merytoryczną dyskusję. Nie wazeliniarską, a merytoryczną!
Słyszę, że na tym forum, pomimo anonimowości (iluzorycznej, ale zawsze) od dłuższego czasu jeno pitolenie o pogodzie i d...e Maryni bo ludzie mają instynkt samozachowawczy. Wszedlem sprawdzić, pozaczepiać.
Zgaduję, że zaraz etykietkę szpiega lub kapusia dostanę i się już nie zdziwię. Sporo przeżyłem w Lasach, sporo widziałem i poznałem wielu ludzi. Chętnie bym wielu z nich spotykał oficjalnie na takim portalu i chętnie bym z nimi współpracował dla dobra LP. Ale niestety. Dojna zmiana i u nas zagościła na dobre i w głębokim poważaniu ma Leśnego Ducha. Domyślam się czego chce Generał, jego też trochę znam, ale nie wierzę. Parafrazując nieco J.Koftę wyrosłem z młodego-gniewnego na starego-wkurwionego. A bez takich, powiem nieskromnie, jak ja - w śednim wieku +, nie zbuduje się niczego dobrego. No chyba, że jestem wyjątkiem i to nie wk...m, a zwykłym marudzącym repem.
Powodzenia Portalu. Na mnie nie licz.
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24828
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

To dla ułatwienia identyfikacji wszystkich zadowolonych. C. d. w temacie "nagrody i podwyżki" :D
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169486
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Ostatnio krąży też ankieta (któras już kolejna) "niby anonimowa" na temat relacji, przepływu informacji i takich tam różnych relacji pracowniczych ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66908
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Rozymantias pisze:Słyszę, że na tym forum, pomimo anonimowości (iluzorycznej, ale zawsze) od dłuższego czasu jeno pitolenie o pogodzie i d...e Maryni bo ludzie mają instynkt samozachowawczy.
To prawda, ale zasadniczo tak funkcjonuje forum, że ludzie pitoląc o piwku, dupie Maryni, wycieczkach i innych pierdołach, ale dzięki temu towarzystwo się jednoczy i mimo różnic poglądowych dajemy radę ze sobą przyjaźnie rozmawiać, a nawet zawierać bliższe znajomości :) Niektórzy tego okropnie nie trawią, bo nie ma tu wyłącznie nienawistnej polityki. Używamy siły argumentów, a nie argumentów siły i dlatego się trzymamy w kupie, a w kupie zawsze raźniej, choć czasem trochę trąci... ;)
Rozymantias pisze:Zgaduję, że zaraz etykietkę szpiega lub kapusia dostanę i się już nie zdziwię.
U nas nie ma łatek. Jest regulamin i tylko jego przestrzegamy.

Nie wiem jak to będzie na Portalu i życzę mu jak najlepiej, ale czemuś czuję, że nasze obawy dotykają i innych zielonych, a pisanie rzeczy niepoprawnych podając wszystkie dane personalne to nie jest najlepszy pomysł. Skończy się zapewne jak pewna szafa w filmie nieodżałowanego Barei...
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24828
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

:spoko:
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169486
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Słusznie Capri prawi ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169486
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Rozymantias jak widzę, jesteś świetnie zorientowany, jak na nowego użytkownika tego forum ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Rozymantias
początkujący
początkujący
Posty: 94
Rejestracja: piątek 30 lis 2018, 19:27

Post autor: Rozymantias »

Niektórzy tego okropnie nie trawią
Brzmi fajnie i cieszy mnie to co napisałeś. Cenię i wolę kontakt bezpośredni, choć przy rozległości firmy naszej bywa to trudne. Stąd media typu forum czy LDL są nieocenione. Martwię się tylko faktem, jak bardzo spadło nasze zaufanie do przełożonych za wtrącanie się w nie swoje pomidory. Lojalność to coś na co można zasłużyć. Nie da się inaczej.
Awatar użytkownika
bromarek
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6102
Rejestracja: poniedziałek 24 mar 2008, 23:58
Lokalizacja: Las Palmas

Post autor: bromarek »

Sten pisze:Jak go odbieracie?
Akurat w pracy nie mam co robić tylko logować się na forum działające na zasadzie podobnej do wejścia do gabinetu szefa i powiedzenia że.... nie nadaje się na to stanowisko. :lol:
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66908
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

bromarek pisze:logować się na forum działające na zasadzie podobnej do wejścia do gabinetu szefa i powiedzenia że.... nie nadaje się na to stanowisko. :lol:
Najpierw musisz się dokładnie przedstawić :D
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
magda55
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 16544
Rejestracja: środa 22 mar 2006, 16:24
Lokalizacja: krakow

Post autor: magda55 »

Sten pisze:Ostatnio krąży też ankieta (któras już kolejna) "niby anonimowa" na temat relacji, przepływu informacji i takich tam różnych relacji pracowniczych ...
i u nas była ,anonimowa, ale można ją wysłać było tylko z poczty pracowniczej :smiech: :yay: :smiech:
Dobry humor nie załatwi wszystkiego ale wkurzy tyle osób, że warto go mieć :)
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169486
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Ja przedstawiłem się niedokładnie acz część informacji była już wygenerowana automatycznie, jak numer służbowej komórki i adres poczty mailowej ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
magda55
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 16544
Rejestracja: środa 22 mar 2006, 16:24
Lokalizacja: krakow

Post autor: magda55 »

właśnie o adres poczty chodzi :wink:
Dobry humor nie załatwi wszystkiego ale wkurzy tyle osób, że warto go mieć :)
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104858
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Bogu dziękujcie, że stary dysydent już pracownikiem nie jest i nie będę wam sumień kalał moimi niewygodnymi pytaniami...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169486
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Jak Ciebie znam miałbyś ich całkiem sporo ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Glaca
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6954
Rejestracja: czwartek 21 cze 2007, 13:18
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: Glaca »

Może ktoś będzie uprzejmy za jakiś czas opisać jak funkcjonuje portal ?
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66908
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Glaca pisze:Może ktoś będzie uprzejmy za jakiś czas opisać jak funkcjonuje portal ?
Jeśli będziesz łaskaw i się zalogujesz to możesz być pierwszym forumowym testerem :)
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
ODPOWIEDZ