Portal pracowniczy

SILP, BIP, ACER, GIS, Raporty, mapy numeryczne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169485
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

To sorry. To jest portal pracowniczy dla pracowników. W tym miejscu możemy w mniej lub bardziej luźny sposób na jego temat dyskutować ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
giepol
początkujący
początkujący
Posty: 248
Rejestracja: sobota 17 paź 2009, 22:29
Lokalizacja: z lasu

Post autor: giepol »

Też jestem pracownikiem tej " Corpo " , ale nie odczuwam potrzeby logowania się w miejscu dla mnie niewygodnym, a skoro tytuł jest " portal pracowniczy " to myślałem że w tak szacownym Forum i o wielkiej liczbie tematów nie będzie problemu z uzyskaniem informacji co Dyrektor miał na myśli " szyfrując " informacje dla " ogółu ".......
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169485
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

To już pytanie do Dyrektora na Portalu Pracowniczym ... :wink:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
giepol
początkujący
początkujący
Posty: 248
Rejestracja: sobota 17 paź 2009, 22:29
Lokalizacja: z lasu

Post autor: giepol »

STEN to nie posiadasz info , czy nadal chcesz mnie i innych przekierować aby się zalogować .....
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169485
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Zajrzałem tam i owszem. Logowanie było automatyczne, ba nawet mój numer telefonu się był pojawił ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21560
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

giepol, ale o jakie info Ci chodzi?? Chcesz aby ktoś Ci tu zreferował wywiad z Dyr Genem??
Poczeka trochę, ma się ukazać w GL. Przeczytasz wówczas anonimowo ...
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
giepol
początkujący
początkujący
Posty: 248
Rejestracja: sobota 17 paź 2009, 22:29
Lokalizacja: z lasu

Post autor: giepol »

Mój też , ale dalej nie wpuszcza , cholernik jeden..... , bez podania wszystkich danych jesteś " persona non grata " ....
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169485
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

giepol pisze:bez podania wszystkich danych jesteś " persona non grata "
Moje dane wygenerował portal automatycznie.
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
giepol
początkujący
początkujący
Posty: 248
Rejestracja: sobota 17 paź 2009, 22:29
Lokalizacja: z lasu

Post autor: giepol »

filipesku pisze:giepol, ale o jakie info Ci chodzi?? Chcesz aby ktoś Ci tu zreferował wywiad z Dyr Genem??
Poczeka trochę, ma się ukazać w GL. Przeczytasz wówczas anonimowo ...
Tu nie chodzi o jeden wywiad, to się robi trochę chore jak dyr. firmy o zasięgu krajowym próbuje coś tłumaczyć pracownikom na zakodowanym kanale ,do którego nie wszyscy chcą się zalogować z pracowników , a później będzie mowa że przecież wysłałem do wszystkich.....

Nie, nie chcę żadnego referatu , ale chcę rzetelnej informacji zamiast czterech stron pitu, pitu i wzajemnego adorowania , skoro tytuł wątku jest ' Portal pracowniczy "....
Awatar użytkownika
Blues Brothers
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5468
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 17:46

Post autor: Blues Brothers »

Była kiedyś anonimowa ankieta, najpierw rozliczał ją dyrektor, później nadleśnictwie załogi. ;/
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169485
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Wystarczy się zalogować. Nie musisz się tam udzielać. Twoje dane i tak tam są zakodowane, jak mniemam...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Blues Brothers
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5468
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 17:46

Post autor: Blues Brothers »

I tak robię.... :wink:
giepol
początkujący
początkujący
Posty: 248
Rejestracja: sobota 17 paź 2009, 22:29
Lokalizacja: z lasu

Post autor: giepol »

Ale po co się tam logować??? Jeżeli info jest do wszystkich pracowników to przecież można skorzystać z Newsletera.... i z poczty bo też dociera do wszystkich pracowników.
A tak a'pro po : było spotkanie Dyr. ze Związkami i żadne info się nie pojawiło, czyżby " coś pod stołem " uzgodnili.... nikt nic nie wie????
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21560
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

W Portalu jest ...
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169485
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Trzeba przywyknąć do nowego ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
giepol
początkujący
początkujący
Posty: 248
Rejestracja: sobota 17 paź 2009, 22:29
Lokalizacja: z lasu

Post autor: giepol »

filipesku pisze:W Portalu jest ...
O ja nie kumaty , wskaż mi przyjacielu wątek w którym mógłbym uzupełnić swoją niewiedzę!!!!
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21560
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

Poza godzinami pracy do Portalu nie zaglądam :twisted:
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
borowiak

Post autor: borowiak »

giepol pisze: to się robi trochę chore jak dyr. firmy o zasięgu krajowym próbuje coś tłumaczyć pracownikom na zakodowanym kanale ,do którego nie wszyscy chcą się zalogować z pracowników , a później będzie mowa że przecież wysłałem do wszystkich.....

Nie, nie chcę żadnego referatu , ale chcę rzetelnej informacji zamiast czterech stron pitu, pitu i wzajemnego adorowania , skoro tytuł wątku jest ' Portal pracowniczy "....
A w czym widzisz problem? Przecież można się zalogować, przeczytać i nic nie komentując wyjść z portalu.... Ja tam problemu w odwiedzaniu tego miejsca nie widzę, a nawet miło mi, gdy w jakiś sposób moja rada komuś pomoże.... , :cool2:
Naturalnym jest to, że wywiad z dyrektorem (o wszystkim i o niczym) przeprowadzony przez Głos Lasu będzie w tymże wydawnictwie lub wcześniej na portalu przez ten sam zespół prowadzonym.
Co do logowania, przeprowadziłem bez problemu, zauważ, że dane tam potrzebne są dostępne w sieci na stronach nadleśnictw w większym nawet zakresie :) Przy moim nazwisku w profilu nie ma nr. telefonu czy miejsca pracy. Więcej o sobie na tym forum w podpisie i linkach podaję :)
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22717
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

giepol pisze: (...)
Tu nie chodzi o jeden wywiad, to się robi trochę chore jak dyr. firmy o zasięgu krajowym próbuje coś tłumaczyć pracownikom na zakodowanym kanale ,do którego nie wszyscy chcą się zalogować z pracowników , a później będzie mowa że przecież wysłałem do wszystkich.....

(...)
Celowe działanie. :roll: Chodzi o to, by jak najwięcej pracowników na portal przyciągnąć. 8)
Z kanałów typu poczta czy newsletter dowiadujemy się, że w portalu pojawiło się coś bardzo ważnego / ciekawego .... A jak chcecie wiedzieć co to takiego, to już trzeba się tam zalogować.
Przykład - info o nagrodzie rocznej.
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21560
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

Tak sobie kombinuję....
Że w tym roku nagrody będą co miesiąc i informacja o nich będzie oczywiście tylko na Portalu ... to tak w celu znaczącego podniesienia odwiedzin, aby odtrąbić sukces Portalu :lol:
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
ODPOWIEDZ