Państwowa Straż Łowiecka

Ochrona mienia w Lasach Państwowych...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
waako
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: piątek 22 cze 2018, 21:58

Państwowa Straż Łowiecka

Post autor: waako »

Witam. Mam pytanie do leśników. Jestem po liceum, w trakcie studiów. Jestem zainteresowany aplikowaniem do pracy na strażnika PSŁ. Niestety, nie pracowałem w leśnictwie ani branży pokrewnej, a jednym z wymagań jest przy wykształceniu średnim 2 letnie doświadczenie w pracy w parkach itp. Przy średnim ogólnokształcącym ciężko jednak znaleźć pracę w takiej branży. Mam za to doświadczenie w pracy w formacjach uzbrojonych 2 lata: Straż Ochrony Kolei i Służba więzienna. Czy mimo tego, że nie pracowałem w leśnictwie mam szansę dostać się do pracy w PSŁ? Te wymagania, o których piszę muszę obligatoryjnie spełniać czy to zależy od pracodawcy na co zwraca uwagę? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170036
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Zasadnicze pytanie, czy jesteś członkiem PZŁ?
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
waako
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: piątek 22 cze 2018, 21:58

Post autor: waako »

Jestem, ale od niedawna.
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170036
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Egzamin selekcjonera pewnie jeszcze przed Tobą ...?
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Halifax
początkujący
początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 06 sty 2016, 18:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Halifax »

Wymagania co do wykształcenia to mają bardzo ciekawe i mocno rozbieżne, żeby nie powiedzieć że zakręcone.....Ja mam wyższe zootechniczne (wymagają wyższe rolnicze - więc jest ) i niby pasowałem :)
Ale jak podali zarobki (najniższa krajowa) i nie przewidują przynajmniej przez rok podwyżki to sam zrezygnowałem.

Jak dla mnie to sami się ośmieszają proponując takie stawki. Aha i z wykształceniem prawniczym też chętnie przyjmą. :lol:
DAKa
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4989
Rejestracja: piątek 03 maja 2013, 17:08

Post autor: DAKa »

Halifax pisze:Wymagania co do wykształcenia to mają bardzo ciekawe i mocno rozbieżne, żeby nie powiedzieć że zakręcone.....Ja mam wyższe zootechniczne (wymagają wyższe rolnicze - więc jest ) i niby pasowałem :)
Ale jak podali zarobki (najniższa krajowa) i nie przewidują przynajmniej przez rok podwyżki to sam zrezygnowałem.

Jak dla mnie to sami się ośmieszają proponując takie stawki. Aha i z wykształceniem prawniczym też chętnie przyjmą. :lol:
To jest cos dla znajomych krolika.
Buk, Humor, Dziczyzna


for ever
ODPOWIEDZ