Wzgórza Kiełczyńskie

O miejscach, które zwiedziliście, o których chcecie opowiedzieć...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
buba
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1888
Rejestracja: poniedziałek 18 lis 2013, 20:40

Wzgórza Kiełczyńskie

Post autor: buba »

Wzgórza Kiełczyńskie to olesiony podluzny pagór znajdujacy sie na poludniowy- zachod od Ślęży, miedzy Kiełczynem a Gogołowem. Ogolnie nie ma tam nic ciekawego oprocz lasu, widokow na poludnie w strone gor i dwoch wiat ogniskowych :D

Wyruszamy sobie z Kiełczyna stokowka wijacac sie po poludniowej stronie wzgorz- lasami, wawozami, blotami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Gdzieniegdzie fragmenty krajobrazu przypominajace ze jest jednak styczen np. resztki lodu na kaluzy.

Obrazek

Chmury zajmuja dzis pol nieba po skosie i niektore z nich sa dziwne. Jak bylam mala to babcia mi zawsze mowila ze w takich chmurach ukrywaja sie statki obcych, UFO i te sprawy :P

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Czasem droga wychodzi na widokowe polany

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na przełeczy Książnickiej zapodajemy przyogniskowy obiadek i rytualne okadzanie polaczone z podwedzaniem.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Potem idziemy w kierunku gorki Szczytna ale na sam szczyt nie trafiamy bo bloto robi sie po kolana i trojkolowiec odmawia wspolpracy.

Obrazek

Pogoda sie z wieczora trochu psuje...

Obrazek

Okoliczna roslinnosc walczy z zapędami znakarzy! :D

Obrazek

Miejsce mile, zapewne wrocimy tu na biwak jakas cieplejsza pora!
kolorowe kredki

Re: Wzgórza Kiełczyńskie

Post autor: kolorowe kredki »

buba pisze: Ogólnie nie ma tam nic ciekawego ....
Jak dla kogo. Dla mnie to w dobrą pogodę jeden z najlepszych punków widokowych na stopień brzeżny Przedgórza Sudeckiego i reszty górek za nim :)
Awatar użytkownika
buba
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1888
Rejestracja: poniedziałek 18 lis 2013, 20:40

Re: Wzgórza Kiełczyńskie

Post autor: buba »

kolorowe kredki pisze:
buba pisze: Ogólnie nie ma tam nic ciekawego ....
Jak dla kogo. Dla mnie to w dobrą pogodę jeden z najlepszych punków widokowych na stopień brzeżny Przedgórza Sudeckiego i reszty górek za nim :)
No to i ja napisalam to z przekąsem :mg: No bo przeciez jak jest las, widoki i wiaty na ognisko to nic wiecej do szczescia nie trzeba :mg:
ODPOWIEDZ