Przyszłość

Technikum, liceum profilowane, studia leśne i przyrodnicze...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
RiS
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2016, 21:19

Przyszłość

Post autor: RiS »

witam, chciałbym trochę zmienić w swoim życiu. jestem absolwentem uczelni zupełnie nie związanej z leśnictwem. znalazłem studia podyplomowe na UP -Podstawy Gospodarki Leśnej. z takim dokumentem jest szansa na znalezienie pracy?
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170039
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Szansa jest, ale czy ją znajdziesz to zupełnie inna sprawa ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
aldebaran
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 11 lis 2014, 10:51

Post autor: aldebaran »

Ja bym się nie łudził raczej. To są studia doszkalające, dobre np dla absolwentów innych kierunków, którzy w swojej pracy zawodowej mają często do czynienia z gospodarką leśną. Aktualnie na rynku jest przesyt leśników inżynierów, magistrów inżynierów, czy techników, więc pracodawca ma w czym wybierać i nie sądzę, żeby przy takim wyborze postawił na kogoś tylko ze świadectwem ukończenia podyplomówki.
RiS
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2016, 21:19

Post autor: RiS »

ehh szkoda, dzięki za sprowadzenie na ziemię ;) zawsze jest czas na zmiany to hasło jest największym kłamstwem XXI wieku :)
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105123
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

RiS, nie masz racji z tym hasłem. Trzeba je tylko prawidłowo odczytać i interpretować zgodnie z jego duchem a nie własnym widzimisię.
A prawidłowa interpretacja "zmian" to jest wsadzić w skrzynię dotychczasowe dyplomy i zacząć nowy kierunek "ab ovo" :)
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
3006hc
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1129
Rejestracja: piątek 22 sie 2008, 03:25
Lokalizacja: z lasu

Post autor: 3006hc »

RiS pisze:znalazłem studia podyplomowe na UP -Podstawy Gospodarki Leśnej. z takim dokumentem jest szansa na znalezienie pracy?
Zawsze jest, tylko zależy o jaką pracę Ci chodzi. Lesniczym, podleśniczym etc nie będziesz mógł być bo po tej podyplomówce nie jesteś leśnikiem. Natomiast coś z leśnictwem być może w połączeniu z Twoim obecnym zawodem jest możliwe.
Różnica między ekologiem, a ekofilem jest mniej więcej taka jak miedzy pedagogiem a pedofilem....
ODPOWIEDZ