Różna forma sprawozdań finansowo gospodarczych PGL LP

Pieniądze nie tylko w lasach są ważne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tobikedz
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 251
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 13:21
Lokalizacja: Duże miasto

Różna forma sprawozdań finansowo gospodarczych PGL LP

Post autor: tobikedz »

Hej

Mam zapoznać się z sprawozdaniami finansowo gospodarczymi LP z lat 2009 i starszymi. Wiem, że jest problem z 2014, jednak sprawozdanie finansowo gospodarcze z roku 2010 jest całkowicie inny niż pozostałe, o których wspomniałem w temacie. Wydaje się on być istnym eksperymentem który nie wypalił. W sprawozdaniach 2009 i od 2011 jest przejrzysty podziała na przychody i koszty wraz z wyszczególnionymi poszczególnymi elementami. W sprawozdaniu z 2010 tego brak, dominującą formą przekazu jest wyszczególnienie aktywów i pasywów.

Nie wiem jak poradzić sobie z tym problemem. W latach 2009-2010 mam dziurę która nazywa sie rokiem 2010. Myślałem użyć bilansu i rachunku zysków i strat, niestety też tam jest brak szczegółów i porównując niektóre elementy , wychodzą inne liczby(np przychody z działalności dodatkowej z roku 2009, gdzie zostały w bilansie ujęte jako rok poprzedni, piszą o kwocie 96 575 tys., gdzie w samym sprawozdaniu z 2009 jest kwota 13911,2 tys, tylko przychody z działalności ubocznej sie zgadzają)

Zatem może wiecie o jakimś odpowiedniku tego sprawozdania z roku 2010 z strony http://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/finanse , który w sposób przejrzysty, wykazuje przychody i koszty tak jak w innych sprawozdaniach

Przesyłam plik exel, z opisem przychodów 2009-2013
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
My borów włodarze
Stajem przy sztandarze.
Darz Bór! – tak hasło brzmi,
Gra hejnał chór -
Darz Bór! – Darz Bór!
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170030
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Tu bym liczył na pomoc kogoś kto w planowaniu, bądź w księgowości się na co dzień obraca ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
ODPOWIEDZ