polskie litery

SILP, BIP, ACER, GIS, Raporty, mapy numeryczne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
baca
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: środa 29 mar 2006, 07:42
Lokalizacja: Grudziądz

polskie litery

Post autor: baca »

witam
mam problem. Mam nowy komputer, ustawiłem klawiature na polską programisty ale gdy chce napiosać "Ś" to nie mogę. pozostałe litery są czy duże czy małe bez znaczenia ale tej jednej nie ma. Mogę ją napisać tylko przy pomocy klawisza CAPS LOCK.
pomocy
dzięki
Awatar użytkownika
Kasia
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3830
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: z dziupli
Kontakt:

Post autor: Kasia »

Masz przestawioną kalawiaturę. Też tak kiedyś miałam, przyszedł kolega, coś pokombinował i było ok. Ale co zrobił, to nie pamiętam :(
Titilandus
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 09 lis 2006, 22:37
Lokalizacja: Z daleka

Re: polskie litery

Post autor: Titilandus »

Witaj,
baca pisze:mam problem. Mam nowy komputer, ustawiłem klawiature na polską programisty ale gdy chce napiosać "Ś" to nie mogę. pozostałe litery są czy duże czy małe bez znaczenia ale tej jednej nie ma. Mogę ją napisać tylko przy pomocy klawisza CAPS LOCK.
Zapewne masz zainstalowany jakiś program lub sterownik, który rezerwuje ten skrót. Popatrz co masz uruchamiane przy starcie systemu i ustal w opcjach programowych jaki wywołanie jest dla niego zarezerwowane. Czeka Cię odrobinka zabawy :^) O ile pamiętam to Tray Factory powodował taki objaw.

z pozdrowieniami
titilandus.
Awatar użytkownika
Hania
wiceminister
wiceminister
Posty: 30246
Rejestracja: czwartek 16 gru 2004, 00:00
Lokalizacja: Z-ec

Post autor: Hania »

Mi się tak zrobiło ostatnio... :evil: ...ale zrestartowałam komputer i wróciło do normalności... ;P

--
Pozdrawiam serdecznie
Hania
"Zielono mi, zielono w głowie,
zielone trawy obrastają mą skroń,
zielony mętlik, o którym nie powiem,
zielone me czoło ociera ma dłoń..."
ODPOWIEDZ