Auto można sprzedać także z poczuciem humoru :)

Samochody terenowe, testy, opinie, informacje...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105223
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Auto można sprzedać także z poczuciem humoru :)

Post autor: Piotrek »

"Samuraj jak wiadomo służy głównie do powodowania banana na paszczy kierowcy. Samuraj to Samuraj - podstawowe pudełko 4x4 po poruszania się z punktu A do punktu B po wertepach Azji Południowo-Wschodniej, równie podstawowe pudełko do wygrywania rajdów offroadowych w Europie Środkowo-Wschodniej, platforma pod wszelakie zmoty piekielne oraz kieszonkowy czołg dla myśliwych, do którego można po polowaniu włożyć zająca albo dwa (bo trzy już się nie zmieszczą).
Umówmy się - Pigmej jest dzielny mały wariat, ale autobus to nie jest. Pomieści od biedy 2 dorosłe osoby + bagaż. A ja teraz potrzebuję czegoś naprawdę dużego.
Jeszcze parę miesięcy temu zarzekałem się, że Biały ma u mnie dożywocie, ale realia są takie, że radykalnie powiększa mi się stado i ukochany błotny traktor do wybijania trzonowców nie sprosta tak przyziemnemu zadaniu jak wożenie dwójki dzieci i ich personelu naziemnego wraz z wózkiem, fotelikami i psem. Po prostu do wożenia bliźniaków się nie nadaje i koniec...
Oddam więc Białego Pigmeja w dobre ręce."
[mod]
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Jenny
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 11954
Rejestracja: niedziela 15 sty 2012, 14:35
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Jenny »

Motorowerek też ...

:D


[...mod...]

Cytat-

,,PRZEBIEG NISKI JAK KACZYŃSKI!! ,,

:lol:
„Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, rób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą są policzone.”
M.Landon
ODPOWIEDZ