WSZŚ Tuchola - studia zaoczne

Technikum, liceum profilowane, studia leśne i przyrodnicze...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170209
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Najprościej zadzwonić do dziekanatu i dowiedzieć się u źródeł :wink:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Borowiec_maly
początkujący
początkujący
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 24 paź 2010, 21:15
Lokalizacja: Nie

Post autor: Borowiec_maly »

:P
Jeżeli zadaję głupie lub bardzo proste pytania, czy takie, które są łatwe do samodzielnego odszukania odpowiedzi, to nie oznacza, że robię to specjalnie. Albo mam egzamin, albo kolokwium albo cokolwiek i liczę na szybką odpowiedź. Serdecznie dziękuję tym, którzy odpowiadają na moje pytania.
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22757
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

Sten pisze:
Cetyniec24 pisze:Nie WZSZ tylko WSZŚ w Tucholi (Wyższa Szkoła Zarządzania Środowiskiem) :wink:
Przepraszam. Przepisałem z tematu wątku. :oops:
Poprawiłem. :)
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170209
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

j24 pisze:Poprawiłem. :)
Na Pana to zawsze można liczyć :spoko:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
ElCazador
początkujący
początkujący
Posty: 25
Rejestracja: piątek 13 sty 2012, 00:05
Lokalizacja: Tuchola
Kontakt:

Post autor: ElCazador »

Jeśli zagląda tu ktoś, kto zaczyna w październiku leśnictwo, to z chęcią nawiążę kontakt. :)
Pani śmiech obraża wielki smutek swiata.
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170209
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Studenci z Tucholi w Nadleśnictwie Kartuzy

Post autor: Sten »

Od trzech lat na terenie Nadleśnictwa Kartuzy odbywają się ćwiczenia terenowe
z hodowli lasu dla studentów Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi kierunku Leśnictwo – studia niestacjonarne. Prowadzącym ćwiczenia jest Małgorzata Baran. Zajęcia realizowane są w miesiącach maj-lipiec. Program obejmuje zagadnienia dotyczące selekcji i nasiennictwa, zagospodarowania drzewostanów na siedliskach lasowych pochodzących w przewadze z odnowień naturalnych.
Całość >>>
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
ElCazador
początkujący
początkujący
Posty: 25
Rejestracja: piątek 13 sty 2012, 00:05
Lokalizacja: Tuchola
Kontakt:

Post autor: ElCazador »

Chyba trudno spotkać jakąś kobietę na tych niestacjonarnych. Towarzystwo mocno męskie :wink: A może to tylko taka grupa.
Pani śmiech obraża wielki smutek swiata.
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170209
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

ElCazador pisze:Chyba trudno spotkać jakąś kobietę na tych niestacjonarnych.
Odliczając Małgosię i jej siostrę Magdę, kilka kobiet na pierwszej fotce widać przeca.
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
ElCazador
początkujący
początkujący
Posty: 25
Rejestracja: piątek 13 sty 2012, 00:05
Lokalizacja: Tuchola
Kontakt:

Post autor: ElCazador »

Sten pisze:Odliczając Małgosię i jej siostrę Magdę, kilka kobiet na pierwszej fotce widać przeca.
Ano racja... Chyba coś mi na wzrok padło. :shock:
Pani śmiech obraża wielki smutek swiata.
kuba555
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 17 wrz 2012, 22:34
Lokalizacja: Toruń

Post autor: kuba555 »

Witam. Czy ktos moze mi udzielic pare info na temat szkoly na priv ?
Awatar użytkownika
ElCazador
początkujący
początkujący
Posty: 25
Rejestracja: piątek 13 sty 2012, 00:05
Lokalizacja: Tuchola
Kontakt:

Post autor: ElCazador »

Nie wiecie jak na tej uczelni podchodzą do przepisywania ocen? Angielski, technologia informacyjna, filozofia. Można złożyć podanie, ale zastanawiam się czy robią przy tym jakieś problemy.
Pani śmiech obraża wielki smutek swiata.
Atlas
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4243
Rejestracja: wtorek 10 lut 2009, 22:20
Lokalizacja: z duszy leśnej

Post autor: Atlas »

ElCazador pisze:Nie wiecie jak na tej uczelni podchodzą do przepisywania ocen?
Raczej normalnie. Zwykle nie ma problemu.
ElCazador pisze:technologia informacyjna
Może zwolnić Cię z podstaw informatyki, ale z Systemu Informatycznego LP na pewno nie, bo tego się nie uczyłeś.
Awatar użytkownika
ElCazador
początkujący
początkujący
Posty: 25
Rejestracja: piątek 13 sty 2012, 00:05
Lokalizacja: Tuchola
Kontakt:

Post autor: ElCazador »

Atlas pisze:Raczej normalnie. Zwykle nie ma problemu.


Nawet nie myślałem o tym, żeby zwolnili mnie z SILP. Wystarczą mi te ogólne przedmioty ;)
We wzorach podań jest takie o pomniejszenie czesnego właśnie z powodu przepisania oceny. To jest realne? Fajnie by było nie płacić drugi raz za coś, co już raz się przerobiło.
Pani śmiech obraża wielki smutek swiata.
Atlas
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4243
Rejestracja: wtorek 10 lut 2009, 22:20
Lokalizacja: z duszy leśnej

Post autor: Atlas »

ElCazador pisze:To jest realne?
Jak formalności załatwisz szybko, to jest. Przeczytaj regulamin uczelni.
podleśny
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 315
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 14:56
Lokalizacja: las

Post autor: podleśny »

3006hc pisze:
podleśny pisze:Powtarzam,wraz z upływem czasu WSZŚ Tuchola jest coraz bardziej docenianą uczelnią.Kadra zawodowa to nic innego jak Kadr z Poznania,więc czym ma się to różnić?
Ile i z jakich dziedzin publikacji naukowych rocznie napisała "uczelnia" tucholska? Jakie ma zaplecze naukowe? Ile konferencji naukowych organizuje rocznie? Porównaj to do uczelni poznańskiej...

kasiek pisze:Piotrek, hmmm.... zmiena się to, naprawdę. i nie upieraj się tak przy swoim. Tzw "stara" kadra się zmienia, a ci nowi już nie są tak "zacietrzewieni" w poglądach.
A jak mają się zacietrzewiać jak ta szkoła to ich byt? Mają Wam mówić "kończycie drugie technikum, tyle że z tytułem inż"?

Kolego ewidentnie nie wiesz o czym piszesz....ilość publikacji jest tu bez znaczenia,bo publikacje to kadra,a kadra jest ta sama,więc jakie znaczenie ma adres?A co do technikum.....nie rozśmieszaj mnie,WSZŚ nie ma nic wspólnego z TL,nawet się nie lubią specjalnie.Nie jesteś w temacie....


Pzdr
Awatar użytkownika
Argon
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4576
Rejestracja: czwartek 13 sty 2011, 17:44
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Argon »

Zajrzałem do zakładki kadra:
dr inż. Małgorzata Baran - hodowla lasu (Stanowisko ds BHP i Obronności RDLP Gdańsk)
mgr inż. Tomana A. - SILP (Nadleśnictwo Kaliska - dział gospodarki leśnej)
mgr inż. Zdzisław Dunajski - SILP (Nadleśnictwo Kaliska - inżynier nadzoru)
mgr inż. Krzysztof Frydel - inżynieria leśna (Nadleśnictwo Kaliska - nadleśniczy)
Poza tym pełno innych magistrów (być może znanych forumowiczom z własnych nadleśnictw) - tych personaliów, jak pisze podleśny, nie można nazwać Kadrą z Poznania
... czasami mam wrażenie, że przeciętny Polak uważa, że jak jego sąsiad złamie nogę, to jemu się będzie lepiej chodzić. Kayah
study4u
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: piątek 17 sty 2014, 11:00

Post autor: study4u »

Hej!

WSZŚ w Tucholi to bardzo dobra uczelnia właśnie pod kątem kierunku leśnictwo :) Polecam i zostawiam kilka informacji: http://study4u.eu/uczelnia/385-wyzsza-s ... -w-tucholi

Pozdr!
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105191
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Uczelnia może i dobra tyle tylko, że - jak pozostałe - nie gwarantuje zatrudnienia gdziekolwiek. Myślę, że wręcz utrudnia bo wszyscy wierzą tylko w "świętą trójcę" :)
Wniosek? Prawdopodobieństwo dostania pracy jest większe po Warszawie/Krakowie/Poznaniu. Choć nadal niewielkie...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

podleśny
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 315
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 14:56
Lokalizacja: las

Post autor: podleśny »

Argon pisze:Zajrzałem do zakładki kadra:
dr inż. Małgorzata Baran - hodowla lasu (Stanowisko ds BHP i Obronności RDLP Gdańsk)
mgr inż. Tomana A. - SILP (Nadleśnictwo Kaliska - dział gospodarki leśnej)
mgr inż. Zdzisław Dunajski - SILP (Nadleśnictwo Kaliska - inżynier nadzoru)
mgr inż. Krzysztof Frydel - inżynieria leśna (Nadleśnictwo Kaliska - nadleśniczy)
Poza tym pełno innych magistrów (być może znanych forumowiczom z własnych nadleśnictw) - tych personaliów, jak pisze podleśny, nie można nazwać Kadrą z Poznania
Między innymi Prof H.Szramka- przedmioty ekonomiczne, Prof. W. Wesoły- hodowla i pokrewne, Prof. B.Kamiński- inżynieria, ochrona przyrody, Prof. Z.Miatkowski, Prof. J.Kopcewicz, Prof.J.Kwiecień, dr A.Sienkiewicz, dr K.Adamowicz, dr W.Cyzman, dr K.Kannenberg, dr Szewczyk, dr Orlewski, dr Remi, dr S.Sikora, jak ktoś kuma o co chodzi to już nie będzie marudził na kadrę, a jak nie kuma i chce się czepiać to wyliczy magistrów. A i nie przeginałbym co do specjalnego poziomu w Poznaniu, to akurat słychać od wykładowców z UMK, każdy swoje chwali...Pozdro!
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105191
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

podleśny pisze:A i nie przeginałbym co do specjalnego poziomu w Poznaniu, to akurat słychać od wykładowców z UMK, każdy swoje chwali...
Toteż nie chodzi o to co kadra nawzajem o sobie mówi, ale o to jaki jest powszechny odbiór wśród decydujących o zatrudnieniu absolwenta...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ