Ile zarabia taksator?

Geodezja, teledetekcja, inwentaryzacja, plan urządzenia lasu...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
blackdog
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: piątek 28 wrz 2018, 19:13

Post autor: blackdog »

taxus ul
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169486
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Zwróć się do nich ... może coś tam podadzą ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
blackdog
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: piątek 28 wrz 2018, 19:13

Post autor: blackdog »

zastanawiam się jakie są różnice między pacą w buligl a w taxusie, pomijając już ich fatalną opinię
Awatar użytkownika
hymenofor
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: niedziela 28 mar 2010, 23:45
Lokalizacja: Z lasu..

Post autor: hymenofor »

W taxusie zarobki bardzo słabe patrząc w jakim mieście znajduje się firma ;-)
Nemrod1
początkujący
początkujący
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 25 cze 2018, 19:12

Post autor: Nemrod1 »

W BULu chyba też nie najlepiej. Kiedyś do mojej dyrekcji przychodził ktoś z urządzania raz na rok szukać pracy. Teraz w miesiącu to po kilka osób się przewija. Szukają czegokolwiek, chyba nawet na dozorcę by się zgodzili. Zdaje się, że nasz były szef J.Daw. kompletnie tego nie ogarnia. Kiedyś wydawał mi się człowiekiem przewidującym bieg wydarzeń, ale chyba ciągłe dyrektorowanie mu zaszkodziło. Na spotkaniach wygłasza tezy jak za Gierka. Jedynie jego szef produkcji jest widoczny i jak się chce coś załatwić to tylko z nim, bo dyrektor to jakby nie wiedział co się do niego mówi. Szukaj pracy w LP, bo w BULu wdepniesz w akord i zanim się obejrzysz to uzmysłowisz sobie ile czasu straciłeś.
Nemrod1
początkujący
początkujący
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 25 cze 2018, 19:12

Post autor: Nemrod1 »

Może i dyr. Tomaszewski miał rację proponując włączenie Bulu w struktury LP.
Kovalski
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 21 lut 2019, 08:21

Post autor: Kovalski »

Nemrod1 pisze: Jedynie jego szef produkcji jest widoczny i jak się chce coś załatwić to tylko z nim, bo dyrektor to jakby nie wiedział co się do niego mówi.
Szkoda tylko, że szefem produkcji BULiGL jest teraz człowiek bez większego doświadczenia terenowego, z wiedzą merytoryczną też nie bardzo. W porównaniu do poprzedniego szefa produkcji to przepaść. Ale za to ego wielkie.... W sumie jest to smutne, bo ta firma rzeczywiście chyba schodzi na psy.
Awatar użytkownika
czeslaw
początkujący
początkujący
Posty: 16
Rejestracja: środa 09 gru 2015, 19:52

Post autor: czeslaw »

Nie wiem dlaczego macie takie złe zdanie. Ja z perspektywy młodego pracownika twierdzę że w BULu nie jest źle. Kiedy po studiach starałem się o prace w LP byłem we wszystkich nadleśnictwach swojej RDLP, oczywiście nigdzie nikogo nie potrzebowali. ;) BUL wyszedł tak jakoś przy okazji, ale teraz się cieszę i pomimo okazji przejścia do LP zostałem.
Można się wiele nauczyć, można całkiem nieźle zarobić - oczywiście nie ma nic za darmo trzeba poświęcić sporo czasu ponad normatywny dzień pracy, zwłaszcza na początku.
Nasza fortuna kołem się toczy: to trzaśnie w mordę, to plunie w oczy!
ODPOWIEDZ