Zarządzenie 52/2004

Ochrona mienia w Lasach Państwowych...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
esel
leśniczy
leśniczy
Posty: 707
Rejestracja: niedziela 08 cze 2008, 00:46
Lokalizacja: z lasu

Post autor: esel »

Zaraz, zaraz, bo dyskusja na psy, przepraszam, jaja już zeszła.
A w ogóle, jeśli jej celem było podważenie zasadności cechowania pniaków,to może przenieść ją do działu Polityka leśna? Dlaczego akurat w Straży leśnej? Dlaczego znów, wszystko, co złe, to my? :wink:
straszny naleśnik
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170028
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

esel pisze:Dlaczego znów, wszystko, co złe, to my? :wink:
No jak dlaczego? A kto na ogół kontroluje? :wink:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
esel
leśniczy
leśniczy
Posty: 707
Rejestracja: niedziela 08 cze 2008, 00:46
Lokalizacja: z lasu

Post autor: esel »

Ja teoretycznie nie muszę kontrolować sumienności leśniczych w cechowaniu, bo nadal obowiązuję zarządzenie N-czego o niecechowaniu po klęsce żywiołowej ( wichura i wywroty), choć z drugiej znów strony nadal mam robić kontrole pni defraudacyjnych, co jest troszeczkę trudne z uwagi na przytoczone zarządzenie. Trochę to zawiłe, ale nie takie przypadki znają radzieccy naukowcy :lol:
straszny naleśnik
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170028
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

A wystarczyło tylko w tym pierwszym (poklęskowym) odpowiedni zapis zawrzeć, dotyczący tego drugiego.
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4264
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Post autor: Fichtel »

esel pisze:A w ogóle, jeśli jej celem było podważenie zasadności cechowania pniaków,to może przenieść ją do działu Polityka leśna? Dlaczego akurat w Straży leśnej? :wink:
To JA to tu zamieściłem :)

Dumałem gdzie, ale skoro cechowanie jest w instrukcji na temat "szkodnictwa" to wpisałem tutaj
chiałem nawet jeszcze raz to samo umieścić w POLITYCE ale to chyba by nie był najlepszy pomysł...
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
ODPOWIEDZ