Z którego operatora telekomunikacyjnego usług NIE KORZYSTA

Ustawa o zamówieniach publicznych, formy, tryby...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Nie polecam usług opertaora ...

Era
23
37%
Orange
19
30%
Play
5
8%
Plus
10
16%
CenterNet
3
5%
Mobyland
0
Brak głosów
żadnego z powyższych
3
5%
 
Liczba głosów: 63

Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

Orange zdecydowanie nie polecam....
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Awatar użytkownika
niziołek
wiceminister
wiceminister
Posty: 25653
Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2008, 12:44

Post autor: niziołek »

:D Jarkowi chodzi o mobilne usługi...ja poza tym co Sten... bo mam rodzinne telefony, sprawdziłem w szpitalu internet i działał dobrze... sąsiad na sąsiednim łóżku w plusie miał duże problemy i mi zazdrościł...Hej! :D 8)
"To duch buduje sobie ciało" - Fryderyk Schiller
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

ja mobilne mam wszystkie "wyłączone", bo w domu nie mam żadnego zasięgu... Już za oknem mam, ale w domu nie 8)
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

Agnieszka pisze:w domu nie mam żadnego zasięgu... Już za oknem mam, ale w domu nie 8)
Teraz pytanie. Bardziej szczęśliwa?
Awatar użytkownika
niziołek
wiceminister
wiceminister
Posty: 25653
Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2008, 12:44

Post autor: niziołek »

:D Czyli usługodawcy mają Ciebie gdzieś... rozumiem gdzieś w kaczej d... w górach daleko... ale żeby wokól największej w Posce aglomeracji gdziekolwiek nie było zasięgu, to skandal przecie... W najdzikszych szkockich Highlandach nie spotkałem czegoś takiego, a tam w całym kraju mieszka 5 milionów ludzi, czyli tyle co w województwie Śląskim...Hej! :) :D 8) :shock:
"To duch buduje sobie ciało" - Fryderyk Schiller
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

Śmietan pisze:Bardziej szczęśliwa?
Nie. Męczące jest to kiedy na balkonie po kolana śniegu, a chcesz pogadać przez komórkę. Bezprzewodowego netu nie potrzebuję, bo korzystam z neostrady. Ale po kilku latach już się do tego przyzwyczaiłam, jak do wielu rzeczy, które wkurzają, ale nie bardzo można coś zrobić....
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Awatar użytkownika
Agnieszka
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 12973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 17:54

Post autor: Agnieszka »

Ale to chyba nie wina operatora, a domu samego w sobie. Działa jak klatka Faraday'a ( nie wiem czy dobrze napisałam, jak źle to przepraszam!). A swoja drogą Dąbrowa to taka otyła kacza d.... , nie oszukujmy się, z miastem ma ona mało wspólnego :/ Ale temat nam umyka 8)
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.(A. Sapkowski)
Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

Agnieszka pisze:Ale to chyba nie wina operatora, a domu samego w sobie. Działa jak klatka Faraday'a
Powiem Ci, że ja w Krakowie w bloku mam problem z zasięgiem Orange. Mam tylko w łazience i w kuchni.
Awatar użytkownika
SZCZEPAN
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 14105
Rejestracja: wtorek 18 gru 2007, 20:18
Lokalizacja: karpaty

Post autor: SZCZEPAN »

Prywatny w plusie od lat, iplus od roku-bez problemów.Służbowa era-zamęczyli mnie comiesięcznymi rachunkami za internet -24 grosze.W pracy jedyny zasięg ma orange.Taka to kacza......
I NIGDY NIE MÓW MI, ŻE JUŻ WSZYSTKO WIESZ.
koko6666
początkujący
początkujący
Posty: 15
Rejestracja: sobota 13 gru 2008, 19:49
Lokalizacja: ze slamsów

Post autor: koko6666 »

a my mamy ere, u mnie bdb,ale abonament ??????? aż biznes 40 i nie chcą dać więcej
Awatar użytkownika
SZCZEPAN
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 14105
Rejestracja: wtorek 18 gru 2007, 20:18
Lokalizacja: karpaty

Post autor: SZCZEPAN »

góral bagienny pisze:bezpłatne połączenia na krótkie numery wewnątrz wszystkich abonentów którzy do tej sieci należą.
Czy aby napewno bezpłatne?
I NIGDY NIE MÓW MI, ŻE JUŻ WSZYSTKO WIESZ.
Brzost
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22054
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 00:00

Post autor: Brzost »

Już 10 rok korzystam z Plusa i nie narzekam.
„Imperatorowa i państwa ościenne przywrócą spokojność obywatelom naszym/Przeto z wolnej woli dziś rezygnujemy/Z pretensji do tronu i polskiej korony/Nieszczęśliwie zdarzona w kraju insurekcja/Pogrążyła go w chaos oraz stan zniszczenia." (Jacek Kaczmarski - "Krajobraz po uczcie")
Leszek
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 02 mar 2009, 17:44
Lokalizacja: podkarpackie

Post autor: Leszek »

nie bierzcie aparatu plusfon - jest to chińskie dziadostwo nie warte rzucić nim za....
Pissodes
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 19 sty 2009, 23:02

Post autor: Pissodes »

A ja mieszkam na wsi mam dobry zasięg Ery, Plusa Orange. Jak potrzebny był telefon, w orange było najkorzystniej kupiłem i jest ok, potrzebny był internet (nie mogę mieć neostrady) najkorzystniej było w Erze zamówiłem używam i jest ok. Te trzy sieci tak naprawdę niewiele się różnią. Obsługa podobna (raz lepsza raz gorsza) taryfy raz w jednej lepsze raz w drugiej.
Awatar użytkownika
eremita
początkujący
początkujący
Posty: 227
Rejestracja: niedziela 26 paź 2008, 14:44
Lokalizacja: z puszczy

Post autor: eremita »

Już od ok.10 lat mam telefon w plusie,jak na razie nie jest żle może dlatego że z obslugą mam stycznosć tylko przy okazii wymiany aparatów.Słuzbowy tez plus wiec spoko.Poza jedną,niezbyt długą(na szczescie)przygoda z orange z ulgą z mopjej strony zakończną nie mialem stycznosci z innymi operatorami,ale rodzina ma play i mówia że jest w pożądku.
Błogosławiony ten,co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
korsarz
początkujący
początkujący
Posty: 191
Rejestracja: poniedziałek 14 maja 2007, 13:57
Lokalizacja: zdolny Śląsk

Post autor: korsarz »

W Plusie prywatnie od 10 lat.Służbowo od 12.I nie zmienię :P
ania tal
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3032
Rejestracja: piątek 06 mar 2009, 16:31
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: ania tal »

Zdecydowanie nie polecam blue-connect :evil: Mam go prawie rok, a od trzech dni dostaję białej gorączki :[ Fakt, mam najniższy pakiet, ale nawet jak przekroczyłam ilośc Mb i spowolnili mi internet to i tak całkien nieźle działał. Co miesiąc, a dokładnie z 16 na 17 przywracają mi prędkość, ale tym razem to 17 był tak wolny że można było zasnąć przed pulpitem, 18 trochę lepiej a 19 znów mi spowolnili bo rzekomo przekroczyłam swój limit. Zadzwoniłam do biura obsł. kl. i pan mnie po prostu olał :!: :!: :!: jutro zadzwonię tam jeszcze raz i powiem co o nich myślę :twisted: do tego do końca umowy został jeszcze rok :(
Najgorsze jest to że nie mogę połączyć się z kamerami w Estonii :cry: jestem tak wsiekła że nie macie pojęcia... :evilbat:
PTAKI SĄ JAK ANIOŁY - PIĘKNE I TAJEMNICZE
11
wiceminister
wiceminister
Posty: 30737
Rejestracja: środa 15 paź 2003, 00:00

Post autor: 11 »

ania tal pisze:jestem tak wsiekła że nie macie pojęcia... :evilbat:
Macie pojęcie, bo to samo kiedyś miałem z orange.
ania tal
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3032
Rejestracja: piątek 06 mar 2009, 16:31
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: ania tal »

oooohhhh, aż kipię ze złości :!: nigdy więcej Ery, nigdy :!: :!: :!: :evil:
PTAKI SĄ JAK ANIOŁY - PIĘKNE I TAJEMNICZE
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170028
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

ania tal pisze:nigdy więcej Ery, nigdy
Mam wręcz odmienne zdanie. Fakt, że są miejsca gdzie blueconnect działa jak działa, albo i nie, jak choćby w zeszłym tygodniu w Bieszczadach, ale nie jest tragicznie, choć gdybym miał go stosować jako jedyne źródło internetu, to bym się poważnie zastanowił.
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
ODPOWIEDZ