Z którego operatora telekomunikacyjnego usług NIE KORZYSTA

Ustawa o zamówieniach publicznych, formy, tryby...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Nie polecam usług opertaora ...

Era
23
37%
Orange
19
30%
Play
5
8%
Plus
10
16%
CenterNet
3
5%
Mobyland
0
Brak głosów
żadnego z powyższych
3
5%
 
Liczba głosów: 63

11
wiceminister
wiceminister
Posty: 30737
Rejestracja: środa 15 paź 2003, 00:00

Z którego operatora telekomunikacyjnego usług NIE KORZYSTA

Post autor: 11 »

Miałem ostatnio i mam bardzo przykre i kosztowne doświadczenie z Orange, którego nie polecam usług telekomunikacji moblinej. Nie chodzi o zasięg sieci, ale jakość usług i obsługę klienta. Ciekawe jakie są Wasze doświadczenia, które możecie również wyrazić w ankiecie do tego postu.
Awatar użytkownika
OjciecMocyMroku
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1774
Rejestracja: niedziela 26 mar 2006, 12:48
Lokalizacja: DGL

Post autor: OjciecMocyMroku »

Jarek pisze:CenterNet, Mobyland
:?:

Ja tam polecam Play - Jarek i RR już się chyba przekonali ;) Od głosowania na najgorszego wstrzymam się jednak - oni wszyscy są siebie warci ;/ Dużo zależy od osób będących przedstawicielami firm - zależy na kogo trafimy. W każdym razie dajemy się w większości przypadków nabijać w butelkę ponieważ nie znamy swoich praw i zapisów umów. Ja tam z żadnym nigdy nie maiłem kłopotów ... :] (sądzę, że druga strona o mnie tego o mnie nie powie :lol: )
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić i przychodzi taki jeden,
który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
:510:
(Albert Einstein)
11
wiceminister
wiceminister
Posty: 30737
Rejestracja: środa 15 paź 2003, 00:00

Post autor: 11 »

Dlatego pytam o doświadczenia własne :)
Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Domator »

No cóż, patrząc ze swojego podwórka, to muszę powiedzieć, że najbardziej głęboko ma swoich klientów ERA..... Ja niestety nie mam wielkiego wyboru, tylko Era i Plus łapie u mnie normalny zasięg :cry:
Obrazek
Awatar użytkownika
maverick
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6752
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 22:09

Post autor: maverick »

Jarek pisze:Miałem ostatnio i mam bardzo przykre i kosztowne doświadczenie z Orange, którego nie polecam usług telekomunikacji moblinej.
Ja mam internet bezprzewodowy no i cała moja rodzina ma telefony w Orange i są zadowoleni. Brat ma w Plusie i szybko chce zmienić, dużo jakiś trudno zrozumiałych zasad mają.
Z mojego punktu widzenia w Orange staż dużo pomaga ma się wielkie profity.
Orange abonament, internet,ale nie na kartę :(
Nie tak dawno ojciec był w Erze i nie warto pytać bo użyje cały słownik łaciński.
JĘDREK
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6951
Rejestracja: środa 16 sty 2008, 18:16
Lokalizacja: z siebie samego

Post autor: JĘDREK »

OjciecMocyMroku pisze:oni wszyscy są siebie warci ;/
I to by było na tyle ... ;/
"Nie popędzaj mnie. Nie dalejwięcuj mnie"
Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

Powiem Wam, że miałem telefon w plusie jakiś dobrych 5 lat, może nawet 6, ale postanowiłem przenieść się do Play. Czy żałuje? Nie. Wszystko w jak najlepszym porządku. Szczególnie podoba mi się to, że gdy ktoś spoza sieci dzwoni łapię minuty. Muszę Wam powiedzieć, że miesiąc w Plusie kończył się ubytkiem w portfela co najmniej 60 złotych na kartę, tak 50 złotych starcza mi w Play na dwa miesiące. Także generalnie polecam.
11
wiceminister
wiceminister
Posty: 30737
Rejestracja: środa 15 paź 2003, 00:00

Post autor: 11 »

Śmietan pisze:Także generalnie polecam.
A jakość usług i obsługę klienta?
Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

Jakość usług? Co masz na myśli? Obsługa klienta bardzo rzeczowa. Miałem z nią kontakt kilka razy i wszystko generalnie ok. Sprawnie i w ogóle. Nie to co obsługa w Plusie. :|
Namor
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2237
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 22:26
Lokalizacja: Europa

Post autor: Namor »

Jarek pisze:mam bardzo przykre i kosztowne doświadczenie z Orange, którego nie polecam usług telekomunikacji moblinej. Nie chodzi o zasięg sieci, ale jakość usług i obsługę klienta.
Potwierdzam w pełni.
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104858
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Mam telefon w Plusie od wielu lat - w zasadzie nie ma się do czego przyczepić, z obsługą nie miewam kontaktów bo wszystko jest ok.
Od dwóch lat mam (pod przymusem) służbową komórę w Erze. Tutaj z mojej winy mam kłopoty bo przy wymianie aparatów zamiast wziąć jak zwykle Nokię skusiłem się na Samsunga. Niech go piekło pochłonie i szlag jaśnisty trafi :!: :!: :!: :x :x :x Ale z obsługą klienta podobne doświadczenia - żadne bo nie korzystam.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169485
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Od 10 lat jestem w Erze - obecnie mam u nich 5 telefonów (cała rodzina) nigdy nie miałem z nimi problemów. Jak czegoś akurat nie mieli, to oddzwaniali, jak już mieli. Teraz jeszcze lepiej, bo wszystko w sposób miły łatwy i przyjemny mozna załatwić nie wychodząc z domu. Telefon nowy kurier przywozi, aneks do umowy, za tzw. punkty lojalnościowe mozna sobie różne gadżety odbierać, czy np. bilety do kina.
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104858
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Sten pisze:za tzw. punkty lojalnościowe mozna sobie różne gadżety odbierać, czy np. bilety do kina.
No to w Plusie jest już wiele lat i nazywa się program 5 Plus. Kiedyś fajne gadżety można było dostać ale od jakiegoś czasu tylko badziew jakiś i dodatkowe minuty, rabaty... Olałem i się wypisałem.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

iedyś fajne gadżety można było dostać ale od jakiegoś czasu tylko badziew jakiś i dodatkowe minuty, rabaty... Olałem i się wypisałem.
Oj to powiem Ci, że źle zrobiłeś. Nie wiem czy wiesz, ale punkty z 5 Plus można zamienić na punkty Vitay z Orlenu. :) A Orlen ma tam kilka ciekawych rzeczy do zaoferowania. :)
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104858
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Śmietan pisze:A Orlen ma tam kilka ciekawych rzeczy do zaoferowania. :)
Tyle, że ja do najbliższego Orlenu mam około 32 km więc on nic nie ma dla mnie atrakcyjnego :lol:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

Tyle, że ja do najbliższego Orlenu mam około 32 km więc on nic nie ma dla mnie atrakcyjnego :lol:
Eee... tam na Allegro trzeba było sprzedać. :P
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33519
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Od dawna z racji wyboru dokonanego przez firmę jestem w Erze. Dużym pozytywem jest tzw. sieć korporacyjna, czyli bezpłatne połączenia na krótkie numery wewnątrz wszystkich abonentów którzy do tej sieci należą. Jest to istotne zwłaszcza wtedy, gdy kontakty służbowe są intensywnie kontynuowane poza pracą. Na dodatek jest możliwość dołączenia do tej sieci członków rodzin.
Ale jest i minus. Bezczelnie zmieniono mi tryb odsłuchiwania poczty głosowej. Teraz, aby wyczyścić skrzynkę muszę najpierw odsłuchać do końca wszystkie nowe i zachowane wiadomości, wysłuchać formułek i informacji udzielanych mi przez automatycznego pana i wykasować całość podczas kolejnego odsłuchu. Nie ma siły, żeby trwało to krócej niż minutę, nawet gdy w skrzynce jest jedno, króciutkie połączenie. :ranting: A jak to potrafi wkur... gdy skrzynka jest zapełniona przez przypadkowe połączenie?
:evil:
DZIA-DO-STWO :535: :646: :dobani:
Ale głosować nie będę, bo nie miałem okoliczności z innymi sieciami...
strychnina
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 444
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2008, 21:29

Post autor: strychnina »

Szczerze mówiąc wszędzie jest dobrze dopuki nie pojawi sie problem.
Wtedy okazuje się, że wszystkie te sieci są siebie warte. Już nie wspomnę o przedłużani umów kiedy okazuje się, że oferta jest badziewna i oczywiście trzeba ściemniać, że się chce zezygnować aby zrobiła się lepsza.
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77494
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

... doświadczyłem wszystkich trzech głównych dostawców usług ... zdecydowanie ze względu na jakość obsługi i jakość usługi internetowej odradzam orange ... z taką jakością powinien kosztować ok. 10zł miesięcznie brotto ... jeśli chodzi o biuro obsługi klienta to miałem szczęście ciągle trafiać na mało kompetentne osoby niestety, ale pewnie to moje szczęście ... ciut lepiej era, całkiem ok plus (zwłaszcza internet) ... ciekawe jak w playu ...
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
niziołek
wiceminister
wiceminister
Posty: 25653
Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2008, 12:44

Post autor: niziołek »

Sten pisze:Od 10 lat jestem w Erze - obecnie mam u nich 5 telefonów (cała rodzina) nigdy nie miałem z nimi problemów. Jak czegoś akurat nie mieli, to oddzwaniali, jak już mieli. Teraz jeszcze lepiej, bo wszystko w sposób miły łatwy i przyjemny mozna załatwić nie wychodząc z domu. Telefon nowy kurier przywozi, aneks do umowy, za tzw. punkty lojalnościowe mozna sobie różne gadżety odbierać, czy np. bilety do kina.
:D To tak jak ja...Hej! :D
"To duch buduje sobie ciało" - Fryderyk Schiller
ODPOWIEDZ