Telefony

Pieniądze nie tylko w lasach są ważne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
konrad
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 17 maja 2007, 10:07
Lokalizacja: z IVRP

Telefony

Post autor: konrad »

Zastanawia mnie skala pewnego zjawiska. W ilu nadleśnictwach pracownicy biurowi, lesniczowie i podleśniczowie muszą używać swoje prywatne komórki do pracy. Za friko czy w ryczałcie? Jakie macie miesięczne limity na telefony stacjonarne w kancelariach? Wystarcza czy dopłacacie. Ile w skali roku?
Awatar użytkownika
Quercus
leśniczy
leśniczy
Posty: 601
Rejestracja: piątek 02 mar 2007, 17:52

Post autor: Quercus »

Do tego mogę tylko dodać jeszce temat zwrotu kosztów za przejechane kilometry i te szalone średnie wysokie płace topnieją jak śnieg na wiosnę. Komu wystarcza limit kilometrów na miesięcze służbowe przejazdy?
Awatar użytkownika
seba4x4
początkujący
początkujący
Posty: 213
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: lasy polskie

Post autor: seba4x4 »

Mam 100 impulsów na telefon stacjonarny, same transfery i rozmowy z firmą zabierają mi miesięcznie około 120-130 impulsów (mam telefon radiowy i często muszę kilka razy wysyłać ten sam transfer).
Awatar użytkownika
juniperus
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 357
Rejestracja: czwartek 22 lut 2007, 21:17
Lokalizacja: to widać

Post autor: juniperus »

seba4x4 pisze:Mam 100 impulsów na telefon stacjonarny, same transfery i rozmowy z firmą zabierają mi miesięcznie około 120-130 impulsów (mam telefon radiowy i często muszę kilka razy wysyłać ten sam transfer).
Czesc

U nas wszystkie lesniczowki (i nie tylko) a takze biuro n-ctwa sa w centrexie (usluga TP SA) i mamy lacznosc stacjonarna (u jedynie sluszbnego operatora ;-) za freeko - mozna by rzec.

Pozdrowionka
juniperus (but not communis :) )
Awatar użytkownika
seba4x4
początkujący
początkujący
Posty: 213
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: lasy polskie

Post autor: seba4x4 »

Tak, jak napisałem, mam telefon radiowy. Centreks nie działa przy tym sprzęcie :evil:
ko
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 343
Rejestracja: środa 26 lip 2006, 23:44
Lokalizacja: Polska

Post autor: ko »

oprócz centrexu mamy umowę z plusem. Rozmowy między numerami kom. kupionymi u nich, zarejestrowanymi jako LP są za free. Usługa kosztuje 5 zł/miesiąc. :spoko:
pozdrawiam
ODPOWIEDZ