Lasy Państwowe to nasz wielki atut

Piękno lasu, czyste powietrze, zbiorniki wodne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77845
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Lasy Państwowe to nasz wielki atut

Post autor: drwalnik »

Skoro w UE handluje się emisją CO2, to uczciwie byłoby handlować również pochłanianiem. Unia do tej pory ignoruję tę kwestię. Lasy Państwowe to dzisiaj nasz wielki atut, który może dać oddech polskiej gospodarce opartej na węglu.
Rozstrzygnijmy tę kwestię raz na zawsze. Nie jest Pan kuzynem Jarosława Kaczyńskiego.
W genealogii i więzach rodzinnych istnieją dwa pojęcia: pokrewieństwo i powinowactwo. Trzecią kategorią jest jeszcze tzw. zimne powinowactwo. Nie jestem krewnym, powinowatym ani nawet zimnym powinowatym Jarosława Kaczyńskiego. Nie ukrywam, że jestem ciotecznym bratem Jana Tomaszewskiego, ale to nie czyni mnie kuzynem Jarosława Kaczyńskiego. Oczywiście cenię prezesa PiS u, znamy się, ale z prawnego punktu widzenia nie jesteśmy ani krewnymi, ani powinowatymi. Pierwszy raz sprawowałem funkcję dyrektora generalnego LP, gdy rządził AWS, a wtedy Jarosław Kaczyński był na uboczu polityki. Wtedy, tak jak i teraz, powołanie mnie na szefa Lasów było decyzją prof. Jana Szyszki, z którym współpracuję od wielu lat...
http://gpcodziennie.pl/45365-lasy-panst ... -atut.html
ODPOWIEDZ