Kłamstwo zasiane raz, idzie dalej

Pieniądze nie tylko w lasach są ważne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tobikedz
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 251
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 13:21
Lokalizacja: Duże miasto

Kłamstwo zasiane raz, idzie dalej

Post autor: tobikedz »

Hej

temat stary, ale nie wiem czy spotkaliście się z tym artykułem
Artykuł ukazał się w tym samym dniu, ale około 21.00, więc zapewnie jego autor szybko przejrzał go, wybrał najlepsze ciasteczka, trochę pomieszał (wajrak chyba tak nisko nie upadł z pensją leśniczego, bo nie pamiętam o czym pisał w tym manifeście swoim)

Troche we mnie zagotował, ponieważ sugeruje dla osób nie związanych z leśnictwem, że Państwo płaci leśnikom wysokie pensje, tak lakonicznie mógłbym to zrozumieć, oraz sam leśncizy decyduje komu sprzedaje drewno. Dodatkowo tytuł sugeruje że leśniczy ma 18 tys. na miesiąc, gdzie wiele osób pomyśli, że na ręke, kosmos 8)

Wiele osób po 40-stce czyta fakt (niestety), i takie kłamstwa przenikają ostro przez ich głowe

http://www.fakt.pl/lesnicy-zarabiaja-18 ... 568,1.html
My borów włodarze
Stajem przy sztandarze.
Darz Bór! – tak hasło brzmi,
Gra hejnał chór -
Darz Bór! – Darz Bór!
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105139
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Bogu dzięki komentarze pod tym stekiem bzdur napawają optymizmem. Aż jestem zaskoczony, że czytelnicy "Faktu" maja tyle rozsądku i zwyczajnie - wiedzy o temacie.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
tobikedz
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 251
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 13:21
Lokalizacja: Duże miasto

Post autor: tobikedz »

Piotrek pisze:Bogu dzięki komentarze pod tym stekiem bzdur napawają optymizmem. Aż jestem zaskoczony, że czytelnicy "Faktu" maja tyle rozsądku i zwyczajnie - wiedzy o temacie.
Na szczęście internetowi są inni, sam jak się natknę na internetowe portale tego typu czasopism i widzę głupoty, to kusi mnie ostro skomentować, tak jak należy

Mi chodziło głównie o tych papierowych, bo Ci mądrzejsi nie wydają pieniędzy na te kolorowe czasopismo. Mieć tylko nadzieje, że nie trafiło to do prasy
My borów włodarze
Stajem przy sztandarze.
Darz Bór! – tak hasło brzmi,
Gra hejnał chór -
Darz Bór! – Darz Bór!
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105139
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Trafiło, trafiło. Szalenie zwiększa "czytalność" donoszenie ile kto zarabia, szczególnie gdy chodzi o osoby widoczne i o zarobki grubo ponad najniższą krajową...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ