Głodowa stawka za dyżur domowy przeciwpożarowy

Prawo pracy, prawo karne, zmiany w ustawodawstwie w LP...

Moderator: Moderatorzy

Agatta
początkujący
początkujący
Posty: 100
Rejestracja: sobota 29 lip 2006, 20:18
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Agatta »

serce mi sie kraje jak to wszystko czytam :(( :cry: ale mimo wszystko zgadzam się z Silverem
zywiec
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 30 lip 2006, 17:18

Post autor: zywiec »

Chaos, który obecnie panuje w sferze płac, z powodu rażącej rónicy wynagrodzeń, prowadzi do róznych pretensji i podziałów wśród załg. Taki stan rzeczy raczej ułatwia rządzenie :P
Agatta
początkujący
początkujący
Posty: 100
Rejestracja: sobota 29 lip 2006, 20:18
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Agatta »

zywiec pisze:Chaos, który obecnie panuje w sferze płac, z powodu rażącej rónicy wynagrodzeń, prowadzi do róznych pretensji i podziałów wśród załg. Taki stan rzeczy raczej ułatwia rządzenie :P
no dobrze, a gdzie tu solidarność? zastanawia mnie, jak ludzie częśto myslą tylko o swojej d...e zamiast zsatanowić się, przemyslec i zadziałać razem, podobno za komuny to w tym względzie był raj, a teraz? każdy tylko dla siebie, bo nie daj Boże nie starczy nikomu :|
Awatar użytkownika
Abigeil
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1000
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 13:37
Lokalizacja: Polska

Post autor: Abigeil »

Agatta pisze:no dobrze, a gdzie tu solidarność?
Coś mi się wydaje że z Januszem D. :wink:
Agatta
początkujący
początkujący
Posty: 100
Rejestracja: sobota 29 lip 2006, 20:18
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Agatta »

Abigeil pisze:
Agatta pisze:no dobrze, a gdzie tu solidarność?
Coś mi się wydaje że z Januszem D. :wink:
hm... no cóż za mało na lasach się znam, szczególnie z tej urzędniczej strony, więc nie wiem kto zacz :(
Silver

Post autor: Silver »

zywiec pisze:Chaos, który obecnie panuje w sferze płac, z powodu rażącej rónicy wynagrodzeń, prowadzi do róznych pretensji i podziałów wśród załg. Taki stan rzeczy raczej ułatwia rządzenie
Nie Ty pierwszy to zauważasz. Kiedyś był taki temat "a może nowa siatka płac?" gdzie są konkretne przykłady jak by lepiej można było to rozwiązać ale w LP to "sen wariata" bo interesy "leśnych dziadziów" tuż przed emeryturą by to naruszało a tacy tam rządzą :) Dlatego nawet nie pytaj ich o to. Zawsze odpowiedzą tą wyświechtaną "formułką" że unikając zmian "dbamy tylko o dobro Lasów Ojczystych" :D
Awatar użytkownika
kater
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4494
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 16:54

Post autor: kater »

zywiec pisze:Siebie też traktujemy dość dziwnie. Jest na przykład dwóch pracowników pełniacych ta samą funkcję, pracujących w podobnych warunkach, mających ten sam zakres odpowiedzialności, a różnią się tym, że jeden zarabia dwa razy więcej od drugiego. Tylko Lasy wiedzą dlaczego. :lol:
Wszędzie tak samo... motywacja do pracy jest pod psem, zwłaszcza w takim przypadku, gdy w jednym leśnictwie podleśniczy zarabia więcej od leśniczego. ;/
Awatar użytkownika
Abigeil
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1000
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 13:37
Lokalizacja: Polska

Post autor: Abigeil »

Wszędzie tak samo... motywacja do pracy jest pod psem, zwłaszcza w takim przypadku, gdy w jednym leśnictwie podleśniczy zarabia więcej od leśniczego.
_________________
I to jest ciężka choroba spowodowana skostnieniem i temat do roztrząsania na naradach kierowniczych,ale problem w tym że w grupie dyrektorskiej żaden zastępca nie zarabia więcej niż szef. :wink:
ODPOWIEDZ