Ubrania z demobilu

Szkolenia, wypadki, choroby, pierwsza pomoc, ocena ryzyka...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
tomcat411
leśniczy
leśniczy
Posty: 953
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 23:12
Lokalizacja: Forstservice

Post autor: tomcat411 »

Oryginalne ubrania , o których piszecie są super.

Wiadomo powinniśmy chodzić w regulaminowych sortach ze składnicy - bywa jednak ,że pół roku i z leśnych spodni mam strzępy.
Uważam ,że LP powinny dać sobie spokój z np. mundurkami wyjściowymi i nie tracić na to kasy ,a zainwestować w droższe ,ale porządne rzeczy do codziennego użytku.

Mam spodnie USMC ,,marpat",kombinezon pancerniaków oraz letni,przeciwdeszczowy oraz pustynny komplet Bundeswehry - są to ubrania bardzo wygodne,uszyte dokładnie i wydaje się ,że nie do zniszczenia.
Wiadomo,że nie każdemu podoba się dany kamuflaż i leśnik nie musi wyglądać od razu jak komandos SAS, ale ubrania są nieprzeciętne.
Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

tomcat411, a jak z ceną za te fatałaszki z Bundeswery?
Awatar użytkownika
tomcat411
leśniczy
leśniczy
Posty: 953
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 23:12
Lokalizacja: Forstservice

Post autor: tomcat411 »

Jak na takie solidne rzeczy to są tanie... Komplet przeciwdeszczowy (o którym pisze Rojber) 75 zł(kurtka + spodnie na szelkach).
Zwykłe spodnie 20-30zł.
Bluzy kupiłem kiedyś nawet po 10 zł.

Rzeczy z demobilu ,ale wygrzebałem ze stosu te o najlepszych barwach -niektóre sorty wyglądają jakby nigdy nie widziały poligonu.

Nie wiem jak z zakupami w sieci - ale wolę używane rzeczy zobaczyć dlatego najlepiej zlokalizować jakiś porządny sklep militarny.

Wpisz,,Bastion-Kołobrzeg" - to duży sklep militarny -mają też stronę .
Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

Ok dzięki. Przyjrzę się ofercie, bo jeżeli z takimi cenami się spotkam faktycznie... kto wie. ;)
ODPOWIEDZ