Odzież robocza/ochronna na stażu.

Szkolenia, wypadki, choroby, pierwsza pomoc, ocena ryzyka...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
grabarz1109
początkujący
początkujący
Posty: 24
Rejestracja: piątek 21 sty 2011, 20:45
Lokalizacja: Absurd

Post autor: grabarz1109 »

I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. (Łk 11, 9-10)
Rachunek jest prosty i zawsze się zgadza: to co Ty wkładasz wyjmuje władza.
MISIEK1983
początkujący
początkujący
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 27 cze 2011, 13:00
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: MISIEK1983 »

Z tym to zawsze problem( dostawaniem bhp- bo przeciez to i mydło i ręczniki i inne takie) a mam pytanko, czy jest gdzieś w Polsce normalnie, w sensie, że Pani która się tym zajmuje wzywa was żeby pobrać te wszystkie rzeczy które się wam należą ??? Jak bardzo czasem chcę żeby było normalnie a nie na "odwal się" :)
Awatar użytkownika
Bubo bubo
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1411
Rejestracja: środa 20 lip 2011, 18:15

Post autor: Bubo bubo »

MISIEK1983 pisze:Z tym to zawsze problem( dostawaniem bhp- bo przeciez to i mydło i ręczniki i inne takie) a mam pytanko, czy jest gdzieś w Polsce normalnie, w sensie, że Pani która się tym zajmuje wzywa was żeby pobrać te wszystkie rzeczy które się wam należą ??? Jak bardzo czasem chcę żeby było normalnie a nie na "odwal się" :)
Taka normalność była w nadleśnictwie w którym odbywałem staż w RDLP Olsztyn. Bardzo fajna załoga. Ludzie mili i życzliwi :)
borowiak

Post autor: borowiak »

Jarek pisze:Kiedy kilkadziesiąt lat temu zaczynałem pracę
:mg: :mg: :mg:
Awatar użytkownika
Jaźwiec
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5001
Rejestracja: czwartek 29 cze 2006, 09:32

Post autor: Jaźwiec »

"Mydło, ręczniki i inne takie" wydaję osobiście z odzieżą ochronną jest trochę gorzej, ale cóż, raz do roku każdy może się pofatygować 3 km do sklepu BHP i odebrać w takim kolorze i takim rozmiarze...
Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć zębów...
ODPOWIEDZ