Ra-kom, Komosa-problem

Przetwórstwo i handel drewnem...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
adampeseta
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: środa 15 lip 2009, 21:25
Lokalizacja: Śląsk

Ra-kom, Komosa-problem

Post autor: adampeseta »

Ponieważ to pierwszy mój post, więc na początek witam Wszystkich użytkowników!

Mam następujący problem: kilka miesięcy temu firme mojego bliskiego znajomego sprzedała tarcice firmie Anders Sp. z o.o. (będącej częścią grupy Ra-kom, pana Komosy, o którym głośno było prawie rok temu) z Krzepic za dość dużą jak dla mnie kwotę dzilkudziesięciu tysięcy złotych tarcice. Mimo, że termin płatności dawno już upłynął to dzisiaj nie kolega nie zobaczył ani złotówki. Zobowiązałem się dla niego wyjaśnić tę sprawę z samym panem Komosą , ale mówiąc krótko potraktował mnie po chamsku, powiedział, że nie zapłaci, bo ma problemy (a kto nie ma) i wogóle szykuje się do upadłości firmy po czym walnął słuchawką. Jedyne co zdążyłem to zaproponować mu spłatę w choćby małych ratach, ale mnie wyśmiał. Więcej nie odebrał.
Jestem ciekaw czy ktokolwiek z Was spotkał się z podobnymi problemami jeśli chodzi o Andersa, Ra-kom, Domex czy inne firmy pana Komosy? A może ktoś wie coś więcej na temat sytuacji finansowej pana Komosy, czy faktycznie jest taki biedny, czy poprostu firma kolegi jest dla niego za maluczka?
1939
początkujący
początkujący
Posty: 75
Rejestracja: poniedziałek 07 kwie 2008, 20:38
Lokalizacja: zielonylas

Post autor: 1939 »

CBA to na tym forum nie ma (Chyba) - nieuczciwego Pana do sądu trza oddać
basing
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 14 lip 2009, 12:19
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: basing »

Miałem taki przypadek. Jeśli wysyłane były upomnienia to możesz zacząć działać a jeśli nie zostało wysłane należny je wysłać za potwierdzeniem odbioru. Jeśli znów nie otrzymamy należności z upomnieniem i potwierdzeniem odbioru tegoż pisma idziemy do adwokata lub firmy windykacyjnej. Oni już resztę załatwiają. Trwa to około miesiąca przynajmniej u mnie.
adampeseta
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: środa 15 lip 2009, 21:25
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: adampeseta »

a jaka to była firma windykacyjna?
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105192
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

adampeseta pisze:a jaka to była firma windykacyjna?
Najlepsza to dwóch łysych. Jadą, robią tzw. "przekręt torby" i dłużnicy płacą ze łzami szczęścia w oczach :lol:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
zul
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 14733
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 00:25

Post autor: zul »

Piotrek pisze:Najlepsza to dwóch łysych.
Piotrek !!...........
ODPOWIEDZ