szkolenie bhp

Szkolenia, wypadki, choroby, pierwsza pomoc, ocena ryzyka...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
nalesnik1988
początkujący
początkujący
Posty: 114
Rejestracja: wtorek 23 wrz 2008, 20:29
Lokalizacja: puszczańskie bory

szkolenie bhp

Post autor: nalesnik1988 »

czy ktoś się orientuję, kiedy jest przewidziane szkolenie bhp dla rdlp olsztyn? wiem, że rdlp białystok dziś takie szkolenie rozpoczęła.
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170026
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Szkolenie dla pracowników zajmujących się BHP w jednostkach będziecie mieli w najbliższy czwartek (19.03.).
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
nalesnik1988
początkujący
początkujący
Posty: 114
Rejestracja: wtorek 23 wrz 2008, 20:29
Lokalizacja: puszczańskie bory

Post autor: nalesnik1988 »

hmm, być może źle się zrozumieliśmy lub ja źle zrozumiałem odpowiedź na mojego posta. Otóż chodzi mi o przeszkolenie z zakresu bhp dla pracowników nadleśnictwa a nie dla pracowników zajmujących się prowadzeniem szkoleń bhp. z tego co mi wiadomo takie szkolenie trwa 2 dni bynajmniej tak było w rdlp białystok i rdlp olsztyn. Dodam, że jestem stażystą w jednym z n-ctw rdlp olsztyn stąd moje pytanie.
Awatar użytkownika
kukaburra
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5833
Rejestracja: sobota 01 kwie 2006, 19:21
Lokalizacja: Puszcza Zielona

Post autor: kukaburra »

Z tego co wiem, to w każdym n-ctwie takie szkolenie jest przeprowadzane osobno. 1 lub 2 dni w zależności od pełnionej funkcji.
I am not altogether on anybody’s side, because nobody is altogether on my side - Treebeard

Z prawdą jest jak z d... Każdy ma inną i każdy ma swoją... I nie każdy powinien ją pokazywać ;)
ODPOWIEDZ