"Nadchodzi trudny okres.." czy również dla PN?

Pieniądze nie tylko w lasach są ważne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ludvik
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2477
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:33
Lokalizacja: szuflandia

"Nadchodzi trudny okres.." czy również dla PN?

Post autor: ludvik »

Dużo mówi się i pisze (nie tylko u Nas :wink: ) o kryzysie i o tym jaki wpływ, bezpośrednio lub nie, ma obecna sytuacja na stabilność funkcjonowania LP. A czy słyszał ktoś z Państwa o tym żeby Parki Narodowe miały również swój kryzys? Pytam z ciekawości bo też i nigdzie o tym informacji nie znalazłem więc może ktoś z was wie jak to w PN wygląda?
murzasihle
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 486
Rejestracja: niedziela 25 lis 2007, 10:37
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: murzasihle »

ludvik pisze:A czy słyszał ktoś z Państwa o tym żeby Parki Narodowe miały również swój kryzys?
Im jest łatwiej bo zyją z Budżetu Państwa. I zawsze dla nich kasę znajdą. My w LP nauczyliśmy wszystkich, że radzimy sobie sami. :]
Obrazek
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 170204
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

murzasihle pisze:Im jest łatwiej bo zyją z Budżetu Państwa. I zawsze dla nich kasę znajdą.
W tym temacie, to mam zdanie zgoła odrębne. Były cięcia w M.Ś. i odbije się to również na PN, o czym nie dalej jak dziś rozmawiałem nawet z ludkiem takim jednym. Zrezygnowano, bądź okrojono mocno wiele wątków, w tym też i te dotyczące PN. GDOŚ póki co pracuje w warunkach zbliżonych do fatalnych - meble z lat 70-ych, pokoje nieodmalowane po byłych użytkownikach i chyba tylko twórczy zapał tej młodzieży trzyma ją przy tych rachitycznych meblach :wink: ale to taka tam mała moja dygrsyjka nie do konca na temat, ale obrazująca budżet naszego resortu.
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
ODPOWIEDZ