Jaką przyczepę kupić?

Maszyny, urządzenia, narzędzia leśne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zetor6045
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: sobota 03 kwie 2010, 21:40
Lokalizacja: Zamość

Jaką przyczepę kupić?

Post autor: zetor6045 »

Chcę kupić przyczepę do przewozu drewna lecz nie jestem zdecydowany jaką wybrać. Wstępnie myślałem o More Maskiner proszę o pomoc.
Tomasz Janiak
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 21:48
Lokalizacja: Luabrtów

Post autor: Tomasz Janiak »

pod każdym względem radzę FAO FARa. Mam 2 i żadnych problemów ani kosztów. nic się nie psuje. dopasowali mi długość przyczepy na 2x2,5m do tego hds ponad 5m. polecam firmę i ich maszyny
zulTomjan
lkt 81t
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 07:57
Lokalizacja: z lasu

Post autor: lkt 81t »

fao-far hm słyszałem za nie dobre opinie o tym z resztą mozna popatrzec nawet na allegro mozna spotkac mechanizm obrotu dzwigu on dosc czesto siada.
Znajomy wymienia dwa razy do roku a jesli chodzi o gwarancje to nie ma szans zeby uwzglednili ta usterke w niej. Osobiscie polecam szwedzke przyczepy na początku roku kupiłem PATU co prawda uzywana ale za to widac jak przyczepa jest zrobiona. Przez ostatni czas chodziła na zrebie debowym kładzone było około 7 metrów zadnych pękniec czy wygiec. Hds dość silny bo na pełnym wysiegu podnosi 800kg za to na polskim rynku nie brakuje przeczep które na pełnym wysiegu podnosza zaledwie 380. No i dodam ze przyczepa chodzi z Zetorem 12045 wiec błoto czy bagno musi przejechac aczkolwiek kilka wpadek tez miałem.
borowiak

Post autor: borowiak »

Chcę kupić przyczepę do przewozu drewna lecz nie jestem zdecydowany jaką wybrać.
Łatwiej byłoby pomóc w wyborze, gdybyśmy wiedzieli, do czego będzie używana poszukiwana przyczepa. Gdybyś określił wymaganą ładowność, długość, udźwig, charakterystykę docelowej pracy, szerokość, z hamulcem/bez hamulca no i oczywiście zakres cenowy. Każdy poleci Ci inną przyczepkę do trzebieży, inną do rębni itp. Sprecyzuj pytanie, a łatwiej będzie pomóc w wyborze :wink:
endrju
początkujący
początkujący
Posty: 41
Rejestracja: wtorek 18 lis 2008, 21:21
Lokalizacja: z lasu

Post autor: endrju »

te niedobre opinie to chyba o przyczepach Farma które kiedyś również oferował Fao-Far ale oni je tylko sprzedawali a teraz produkują własne przyczepy i są naprawdę nie do zdarcia a ceny nie najgorsze bo zaczynają się już od 34 tys. netto tylko za wszystko dopłata
Grzegorz.H
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2023, 09:42

Re: Jaką przyczepę kupić?

Post autor: Grzegorz.H »

Aktualnie trochę się na rynku zmieniło. Teraz na przód wysuwają się inni producenci, chociażby polski ZASŁAW. Mają dobre przyczepy, użytkownicy sobie chwalą. Jak sobie poczytacie to można znaleźć wzmianki o całkiem ciekawych rozwiązaniach mających na celu poprawienie wydajności
Awatar użytkownika
Blues Brothers
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5599
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 17:46

Re: Jaką przyczepę kupić?

Post autor: Blues Brothers »

Typowo leśnych - zrywkowych nie robią
ODPOWIEDZ