rozwścieczyli mieszkańców

Zagadnienia z szeroko pojętej ekologii, przyrody, środowiska i biologii...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22713
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Wyrąbali i ukradli miejskie sosny przy Sanktuarium.

Post autor: j24 »

Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77297
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

rozwścieczyli mieszkańców

Post autor: drwalnik »

... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
Kuna lesna
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2583
Rejestracja: czwartek 12 paź 2006, 00:41
Lokalizacja: Z puszczy

Re: rozwścieczyli mieszkańców

Post autor: Kuna lesna »

No burza o nic,ale trzeba w takich sytuacjach mieć oczy dookoła głowy i jeżeli jest to granica z obcą własnością spytać się sąsiada czy te drzewa graniczne on też chce usunąć. Wierzymy w GPS a słupki nie chce się szukać.
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66774
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Re: rozwścieczyli mieszkańców

Post autor: Capricorn »

Kuna lesna pisze: sobota 17 gru 2022, 16:22 Wierzymy w GPS a słupki nie chce się szukać.
Chyba w każdym nadleśnictwie jest choć jeden użytkownik mający stosowne poprawki do GPS, które pozwalają domierzyć się do kamieni centymetra. Jeśli nie, to potem takie kfiotki wychodzą. Ja w razie najmniejszej wątpliwości z tego korzystam. Właśnie sobie załatwiłem spokojny sen, gdy okazało się, że wielgachne spróchniałe buki wiszą nad drogą krajową i ich granicach, a nie na gruntach LP. Napisałem maila do firmy, co by powiadomili zarządce i mam spokój.
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Kuna lesna
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2583
Rejestracja: czwartek 12 paź 2006, 00:41
Lokalizacja: Z puszczy

Re: rozwścieczyli mieszkańców

Post autor: Kuna lesna »

No właśnie,ja też mam w granicach lasu na długości kilku kilometrów sąsiadów.Nie zaczynam pracy bez tyczki geodezyjnej.
ODPOWIEDZ