Tego już za wiele! Putin chce zdestabilizować nasz rynek drzewny!

Przetwórstwo i handel drewnem...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33523
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Tego już za wiele! Putin chce zdestabilizować nasz rynek drzewny!

Post autor: góral bagienny »

Napisałem tytuł zakładanego wątku i pomyślałem, że powinienem go zmienić, bo co to za puszczanie oka gdy na rzęsie wisi łza...
Ale chwilę później pomyślałem jeszcze raz i gniewnie warknąłem, że chuj Putin nie będzie decydował czy mogę sobie z niego zadrwić czy nie. Tytuł więc zostawiam z lekka satyryczny, chociaż problem wydaje się ważny. Z drugiej strony plany planami, ale żeby grabić dobra kraju podbitego trzeba najpierw go podbić, a później dobrze się w nim rozgościć. A głęboko wierzę, że do tego nigdy nie dojdzie!
Gospodarkę leśną Ukrainy znam tylko z terenów górskich - Zakarpacia, Czarnohory i przyległości. Nie zdradzę tu chyba żadnej tajemnicy jeśli napiszę, że nie tylko od obowiązujących u nas "dobrych praktyk" ale i wszelkich praktyk mocno ona odbiega. To właśnie w Gorganach i Świdowcu nabrałem przekonania, że mądrość ludowa iż "nie będzie nas będzie las" ma siłę aksjomatu; las przetrzyma wszystko i przetrwa wszędzie jakby nie był niemądrze zarządzany.
Temat eksterminacji lasów Ukrainy przez okupanta uważam więc za porywanie się z motyką na słońce, choć same powstawanie takich zamiarów dodaje dodatkowego odoru do kloacznych wyziewów państwowości rosyjskiej.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... 5,79cfc278
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
ODPOWIEDZ