Czyszczenia poźne- technika wyznaczania

Selekcja drzew, szkółki, odnowienia, zalesienia, pielęgnowanie, inne...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66906
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Re: Czyszczenia poźne- technika wyznaczania

Post autor: Capricorn »

Dokładne, z tym, że w ogóle za dużo sadzimy. W wielu, a nawet bardzo wielu miejscach można śmiało postawić na odnowienie naturalne i do tego dążyć, by choć trzecia część odnowień powstawała w ten sposób. Wówczas już pielęgnacje będą miały zasadnicze znaczenie CP będzie jedynie ich wynikiem :)
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Sylvan

Re: Czyszczenia poźne- technika wyznaczania

Post autor: Sylvan »

I gdzieniegdzie tak się dzieje.
Tylko trzeba wyjrzeć ze skorupki.
No i umieć swoją wizję przedstawić inspektorowi.
Ci z którymi miałem przyjemność do tematu podchodzili życzliwie.
Pomimo, że odnowienie naturalne często do "wymagań" nie pasuje.
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66906
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Re: Czyszczenia poźne- technika wyznaczania

Post autor: Capricorn »

Otożto. U mnie się dzieje i patrzą na mnie jak na kosmitę. A ja mam wywalone i... święty spokój z awansami, melioracjami i innymi ...ami :cwaniak:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Rak
leśniczy
leśniczy
Posty: 565
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 15:29
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży

Re: Czyszczenia poźne- technika wyznaczania

Post autor: Rak »

Capricorn pisze: sobota 12 lut 2022, 10:40 Dokładne, z tym, że w ogóle za dużo sadzimy. W wielu, a nawet bardzo wielu miejscach można śmiało postawić na odnowienie naturalne i do tego dążyć, by choć trzecia część odnowień powstawała w ten sposób. Wówczas już pielęgnacje będą miały zasadnicze znaczenie CP będzie jedynie ich wynikiem :)
Dokładnie, naturalne odnowienia, to najlepsze rozwiązanie.
Najlepszą techniką wyznaczania jest dobry pracownik ZUL.
Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.
Piotr I Aleksjejewicz Wielki
(prawdopodobnie)
ODPOWIEDZ