pijany myśliwy za kierownicą

Zwierzęta łowne, hodowla, broń śrutowa i kulowa, psy myśliwskie...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77501
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

pijany myśliwy za kierownicą

Post autor: drwalnik »

... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33523
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Re: pijany myśliwy za kierownicą

Post autor: góral bagienny »

No i co? Broń leżała na tylnym siedzeniu naładowana i odbezpieczona? Mogła komuś krzywdę zrobić? Bo jak w futerale, to bardziej niebezpieczny mógłby być, na przykład, klucz do kół, zwłaszcza teleskopowy. Nie miał w aucie teleskopowego klucza do kół? Dlaczego nic o tym nie napisali! ;/
Dla mnie istotne jest, że gość nachlany wsiadł do auta. A czy on myśliwy, gwiazda piosenki czy dziennikarstwa, to jakoś mało mnie podnieca. Skoro już podają, że myśliwy, to może miał też jakiś zawód? Może to jest zawód zaufania publicznego, na przykład weterynarz. To byłoby naganne! Podaliby też jakim kopaczom kibicował, czy do kościoła chodził regularnie czy tylko od święta, i, najważniejsze dla mnie, na kogo głosował?! 8)
' :doh: P O E Z J A , G Ł U P K U ! ! ! :doh:
wujek12
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 270
Rejestracja: środa 16 gru 2009, 21:52

Re: pijany myśliwy za kierownicą

Post autor: wujek12 »

Już 25 lat w okolicy Włocławka jestem myśliwym, i żaden z moich kolegów nie wziął alkoholu do pyska. Oni tylko się modlą w katedrze a nawet nasz szeryf śpiewa arie w katedrze.
wujek12
Awatar użytkownika
Blues Brothers
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5478
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 17:46

Re: pijany myśliwy za kierownicą

Post autor: Blues Brothers »

Pijany tzn po spożyciu, czy pod wpływem ?
Bo jest pewien problem, myśliwy musi mieć 0,00 a nie 0,19 aby być trzeźwym( z bronią)
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22717
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Re: pijany myśliwy za kierownicą

Post autor: j24 »

Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
ODPOWIEDZ