Zrywka WDP na osobne mygły.

Drewno, klasyfikacja, pomiar, obrót, sprzedaż drewna...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kuna Tumak
początkujący
początkujący
Posty: 132
Rejestracja: wtorek 02 cze 2020, 15:41
Lokalizacja: z Polski

Zrywka WDP na osobne mygły.

Post autor: Kuna Tumak »

Co do odbiórki drewna to jeszcze większe utrudnienia, ktoś wymyślił żeby drewno WDP osobno składać, bo jak nie będzie osobno poskładane to nie stosowanie się do zarządzenia czyli nieprawidłowość.
to ja jestem
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66905
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

To akurat moim zdaniem słuszne. W końcu WDP to zupełnie inny rodzaj surowca. Osobiście zawsze osobno składam drewno W0, W1, submisję i WDP, choć oczywiście mam na myśli wygodę, a nie zarządzenie. Bez zarządzenia robiłem dokładnie tak samo.
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169485
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

A jaki to ma związek z dowództwem Straży Leśnej ...?
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66905
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Przepraszam, nie zauważyłem... już przenoszę :wstyd:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Kuna Tumak
początkujący
początkujący
Posty: 132
Rejestracja: wtorek 02 cze 2020, 15:41
Lokalizacja: z Polski

Post autor: Kuna Tumak »

Nie było potrzeby przenoszenia do do dyskusji na temat odbiórki drewna, tak wiem WA1 należy osobno zrywać, ale wdp osobno od czego od W0 chyba 80% odbiorców już kupuje i odbiera wdp i standard razem, poza tym skoro nalezy oznaczać na czole wdp farbą to chyba widać co P a co D, ale dla kontrolujących to już duże nieprawidłowości, mieszanie na mygłach o i całe.
to ja jestem
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66905
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Kuna Tumak pisze: Nie było potrzeby przenoszenia do do dyskusji na temat odbiórki drewna
Wytłumacz mi proszę jaki związek z wątkiem o dowództwie Straży Leśnej ma zrywka drewna... :roll:
Kuna Tumak pisze:80% odbiorców już kupuje i odbiera wdp i standard razem
Chciałbym bardzo usłyszeć co powiesz firmie jeśli WDP się nie sprzeda i będzie trzeba je na stos przemanipulować. Kto zapłaci za wyciąganie W0 z WDP lub odwrotnie...
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169485
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

To jeszcze raz zwrócę uwagę, coby tytuł wątku poprawić ... :roll:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22717
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

Sten pisze:To jeszcze raz zwrócę uwagę, coby tytuł wątku poprawić ... :roll:
Zrobione. :spoko:
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169485
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

:spoko:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
ODPOWIEDZ