Leśnik+ na Androida

SILP, BIP, ACER, GIS, Raporty, mapy numeryczne...

Moderator: Moderatorzy

kolorowe kredki

Post autor: kolorowe kredki »

Glaca pisze:Ps Mój rekord to środek nocy. Nie odebrałem ale z ciekawości odsłuchałem pocztę. Oficer dyżurny PSP ...
Mnie w nocy telefon obudził kiedyś tak koło 2. Też nie odebrałem. Rano odsłuchałem pocztę, a tam niezbyt trzeźwy damski głos: "Misiu nie mogę zapomnieć naszej ostatniej nocy..." :P :lol:
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin

Post autor: Capricorn »

Zazdraszczam Misiu... :lol:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
bromarek
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny

Post autor: bromarek »

Glaca pisze:A ile masz kontaktów w komórce
Zależy w której. W służbowej służbowe, w prywatnej prywatne. Po piętnastej służbowy ląduje na półce i wtedy ciężko mnie złapać na ten numer.
kolorowe kredki

Post autor: kolorowe kredki »

Porannego wiercenia w brzuchu małżonki kto tak po nocy dzwonił też zazdraszczasz? :wink:
W każdym bądź razie z ostrożności procesowej skrzynka i kontakty zostały od razu wyczyszczone. :roll:
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin

Post autor: Capricorn »

kolorowe kredki pisze:Porannego wiercenia w brzuchu małżonki kto tak po nocy dzwonił też zazdraszczasz?
A miałeś kiedyś taki telefon? "No cześć Misiuuuuu, to ja, Basia spod wieży, jakiś gość wywozi ci drewno od rana i jakby co to wiesz, jestem i czekam, do wszystkich usług... :mg:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
poreba
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru

Post autor: poreba »

crocidura pisze: jednocześnie korzystając z nich jak z telefonu i rejestratora. Jedno i drugie rozwiązanie sobie przeczy.
Z innych wypowiedzi wynika, że sprzeczność pojawia się tylko wtedy, gdy ktoś "trzyma na służbowym sprzęcie prywatne rzeczy", np. kontakty prywatne. A cóż zrobić, gdy pracodawca w łaskawości swojej nakaże: proszę natychmiast zdać służbowy sprzęt (peceta, telefona, serwera, szafę z segregatorami)?
ODPOWIEDZ