Brak dokumentów

Ochrona mienia w Lasach Państwowych...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
poreba
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1929
Rejestracja: niedziela 06 lip 2008, 11:01
Lokalizacja: wracali Litwini

Post autor: poreba »

td7 pisze:Nie pytaj mnie
To zapytam innych, może strażników.
Czy prowadzący sprawę o wykroczenie z kw, zagrożone karą grzywny, może zdecydować o nienakładaniu mandatu i od razu skierować sprawę do właściwego SR?
Czy można 'puszczać luzem' zwierzęta typu lew i tygrys w 1) lesie, 2) poza lasem
Czy policja prowadzi rejestr pouczeń?
Czy, i w jakich okolicznościach StL może żądać od kierującego prawa jazdy?
Tak tylko pytam.
Sylvan

Post autor: Sylvan »

poreba,
Nie jesteś pierwszy, któremu tu się dostało. Ja np użyłem argumentów siłowych. A wszystko mogłoby być ok, gdyby ktoś przy wątku napisał: zastrzeżone tylko dla Straży Leśnej. I wtedy może by poziom dyskusji powyżej dna wzrósł :wink:
g
leśniczy
leśniczy
Posty: 529
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2009, 10:35
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: g »

jtw50 pisze:1. Każdy posterunek prowadzi rejestr pouczeń i rejestr nałożonych mandatów.
i co - wozicie go ze sobą celem sprawdzenia czy delikwent nie był karany karą nagany? Bo jeśli nie - to taki rejestr do niczego nie służy - no poza dokumentacją, że coś zrobiłeś
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 24829
Rejestracja: czwartek 20 mar 2008, 20:08
Lokalizacja: PL

Post autor: Naj »

Sylvan pisze:...zastrzeżone tylko dla Straży Leśnej. I wtedy może by poziom dyskusji powyżej dna wzrósł
:lol:
Sylvan

Post autor: Sylvan »

Naju. Nie przeginaj :wink:
Awatar użytkownika
poreba
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1929
Rejestracja: niedziela 06 lip 2008, 11:01
Lokalizacja: wracali Litwini

Post autor: poreba »

Sylvan pisze:porebaNie jesteś pierwszy /.../ zastrzeżone tylko dla Straży Leśnej. I wtedy może by poziom dyskusji powyżej dna wzrósł :wink:
Nie przesadzaj, są StL, którzy po podwyższeniu kwalifikacji studiami prawniczymi nie prezentują syndromu tknięcia przez manus Domini ;-)
borowiak

Post autor: borowiak »

Glaca pisze:Ps. Przypomniało mi się - na pewnym forum hobbystycznym pieprzyć głupoty można w każdym temacie ale dopiero po 7 merytorycznym poście
Hmmmm, chyba je znam...... :)
ODPOWIEDZ