SILP, BIP, ACER, GIS, Raporty, mapy numeryczne...
Moderator: Moderatorzy
Kuna lesna
zastępca nadleśniczego
Posty: 2627 Rejestracja: czwartek 12 paź 2006, 00:41
Lokalizacja: Z puszczy
Post
autor: Kuna lesna » środa 13 lut 2019, 08:21
Tak jak w temacie . Podczas importowania SHP stworzonego na Qgis do Mlas nie chce przepuścić importu ze względu na nazwę warstwy pomiarowej . Macie jakieś rozwiązania ?
Capricorn
Admin
Posty: 67160 Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18
Post
autor: Capricorn » środa 13 lut 2019, 08:26
Nazwa nie jest zdublowana? Może po prostu wskaż ją ręcznie
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Piotrek
Admin
Posty: 105113 Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:
Post
autor: Piotrek » środa 13 lut 2019, 11:29
Kuna lesna pisze: ze względu na nazwę
A jak brzmi nazwa?
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.
Capricorn
Admin
Posty: 67160 Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18
Post
autor: Capricorn » środa 13 lut 2019, 13:35
Piotrek pisze: A jak brzmi nazwa?
Coś czuję, że Poligony, PNSW, Zręby, albo coś podobnego
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Kuna lesna
zastępca nadleśniczego
Posty: 2627 Rejestracja: czwartek 12 paź 2006, 00:41
Lokalizacja: Z puszczy
Post
autor: Kuna lesna » czwartek 14 lut 2019, 06:51
No właśnie nie , szedłem Capricon twoim tokiem rozumowania i nic nie dało .