Elektronizacja Zamówień Publicznych i z tym związane...

Ustawa o zamówieniach publicznych, formy, tryby...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
hymenofor
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: niedziela 28 mar 2010, 23:45
Lokalizacja: Z lasu..

Post autor: hymenofor »

yahoo pisze:
Miłosz.M pisze:miniPortal już hula, ale ciekawy jestem jak tam wasze przygotowania do zamówień?
Ja jestem już po założeniu elektronicznej skrzynki na ePUAP i wysłaniu wniosku do Ministra Administracji i Cyfryzacji o aktywowanie funkcjonalności elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej - ePUAP. :D

Zachodu z tym co niemiara. Już widzę jak ZULe będą zakładać swoje skrzynki na ePUAP :D
Z czym Ty masz problem? Ogarnięcie sprawy z ePUAP przyprawia Cię o spazmy bliskie orgazmowi? Uwierz mi, że ZUL-e już dawno mają opanowane "epuapy" i kwalifikowane podpisy elektroniczne. Nawet będą potrafiły podpisać JEDZ tym podpisem i zaszyfrować go w razie potrzeby. Dodatkowo będą też potrafiły wysłać @ do zamawiacza z JEDZ w załączniku, albo wrzucić go (JEDZ) na jakąś platformę (jeśli zamawiacz będzie sobie tego życzył w SIWZ). Gościu zluzuj pory, bo na razie widzę, że Ty masz z tym wszystkim większy problem niż ZUL-e.

No przecież założenie tej skrzynki i wysłanie pisma do ministerstwa to robota na parę minut z zaparzeniem kawy włącznie :)
Miłosz.M
początkujący
początkujący
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 28 sie 2018, 11:55

Post autor: Miłosz.M »

zulus - tak każde nadleśnictwo decyduje czy chce wydawać kasę na rozwiązania komercyjne, czy będzie korzystać z ogólnie dostępnego i bezpłatnego miniPortalu.
hymenofor - założenie skrzynki i wysłanie pisma to 5 minut, ale zatwierdzenie wniosku przez ministerstwo to miesiąc. Już mamy aktywne skrzynki ESP.
ODPOWIEDZ