Korzystanie z wód stanowiących własność

Informacje, porady, techniki połowu, łowiska, sprzęt, zanęty...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fred
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2069
Rejestracja: sobota 30 sty 2010, 21:58
Lokalizacja: Ze smutnych borów

Korzystanie z wód stanowiących własność

Post autor: Fred »

Mam własne stawy i łowię na nich ryby sieciami nieoznakowanymi i niezarejestrowanymi. Może mi ktoś pomoże odpowiedzieć, czy to jest zgodne z prawem?
Czytałem Ustawę Prawo Wodne- Dział II Korzystanie z wód. Z ustawy tej wynika art.31; 35 i 37pkt 8, że ryby sieciami nieoznakowanymi i niezarejestrowanymi mogę łowić, ale nie jestem pewien.
Fred
crocidura
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2247
Rejestracja: wtorek 05 lut 2013, 18:21
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: crocidura »

Własne? A skąd zasilane?

A jesteś pewien, że Prawo wodne obowiązuje na Twych własnych stawach?
mateuszgorcynsk
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 13 lis 2016, 19:28
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mateuszgorcynsk »

Poczytaj na forum pzw :)
Wiktor76w
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 20 gru 2016, 12:50
Kontakt:

Post autor: Wiktor76w »

s skąd zasilanie będzie
ODPOWIEDZ