Klub Moczykija

Informacje, porady, techniki połowu, łowiska, sprzęt, zanęty...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
JĘDREK
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6951
Rejestracja: środa 16 sty 2008, 18:16
Lokalizacja: z siebie samego

Post autor: JĘDREK »

góral bagienny pisze:PREAMBUŁA
Od wczoraj nie mogę się pozbierać po zapoznaniu się z treścią tejże "buły" ... :wink:
Boję się myśleć co będzie dalej ... w kolejnych odcinkach "moczokijastego" statutu ... :lol:
Mam szansę to przeżyć bez uszczerbku dla zdrowia (psychicznego) tylko dlatego, że kija osobiście nie moczę, a jedynie konsumuję to co poniektórym udaje się moczonym kijem urzeczywistnić na patelni ... :wink: ... :lol:
łyk poezji
Czasami mam chęć na więcej ... może w statucie znajdzie się zapis pozwalający na zwiększenie dawki, zwłaszcza dla osobników pokroju śledzia lub szprotki ...? :roll:
... :D ... :D
"Nie popędzaj mnie. Nie dalejwięcuj mnie"
Awatar użytkownika
luscinia
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 9787
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 20:00
Kontakt:

Post autor: luscinia »

A mnie ten statut wydaje się taki bardziej uniwersalny ;/ i dla świrów i palących - nawet wirtualnie i nawet łasuchów zażerających się w tajemnicy przed światem (tym wirtualnym też) - nie tylko moczykijów :)
czy może GB go tak rozszerzyć na inne wesołe kluby 8) :?
Bo ja to się często gubię i nie wiem już w jakim klubie właśnie przebywam :help: i nie wiem co mnie tak czeka. Choć wiem, że zwykle coś śmiesznego. Ale mimo, że mówi się, że śmiech to samo zdrowie , to jednak nie jestem do końca tego pewna. Bo można np pęc ze śmiechu, a nawet zakrztusić się jakimś napojem (a wiele osób przyznaje się, że popija przy kompie - a regulamin (nasz szkolny np) tego zabrania) a i dla samego kompa może to być niebezpieczne - również klika osób przyznało się do zaplucia klawiatury (najgorzej jest z tą z laptopa [ciężko ją czyścić i trudno potem włożyć z powrotem klawisze ;/ ])
To taki regulamin się zawsze przyda bo wiem jak mam postępować i jak inni będą :roll:
A prezesoswo będzie wiedziało jak pilnować porządku i my zwykłe członki będziemy się czuć bezpiecznie :D
To tylko taka moja propozycja do ewentualnego (nie)odrzucenia :prosze:
luscinia

To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące.

Dziennik Leśny
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33737
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

JĘDREK pisze:Cytat:
łyk poezji

Czasami mam chęć na więcej ... może w statucie znajdzie się zapis pozwalający na zwiększenie dawki, zwłaszcza dla osobników pokroju śledzia lub szprotki ...?
Dzięki wszystkim za oczekiwane słowa entuzjastycznego zachwytu!
JęDREK! Chociaż statut jeszcze nie powstał, to jednak z uwagi na bezbłędne odczytanie moich intencji udokumentowane linkiem do ukochanej pieśni, którą już teraz wynoszę do godności hymnu Klubu, powołuję Cię do jego Zarządu w randze Wiceprezesa i powierzam jakże odpowiedzialny odcinek upoetyczniania szarych dni!
Awatar użytkownika
niziołek
wiceminister
wiceminister
Posty: 25653
Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2008, 12:44

Post autor: niziołek »

JĘDREK pisze:Boję się myśleć co będzie dalej ... w kolejnych odcinkach "moczokijastego" statutu ... :lol:
:D Też jestem ciekaw co będzie dalej... tym bardziej że: my, Walenie (We, the Cetacea) jesteśmy solą tego statutu - wydarzenia na miarę Konstytucji Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej...
:D Fajnie mi jest na Wyspach, ale tęsknie już trochę za Wami... a już te tysiące nieprzecztanych postów które uwalacie tutaj :lol: to bedzie nie do nadrobienia.Hej! :wink: :D
"To duch buduje sobie ciało" - Fryderyk Schiller
Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Domator »

luscinia pisze:To taki regulamin się zawsze przyda bo wiem jak mam postępować i jak inni będą
Już się boję kolejnej części...... :wink:
niziołek pisze:my, Walenie (We, the Cetacea) jesteśmy solą tego statutu - wydarzenia na miarę Konstytucji Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej...
Walenie były tylko ogniwem....... :P :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
niziołek
wiceminister
wiceminister
Posty: 25653
Rejestracja: poniedziałek 07 sty 2008, 12:44

Post autor: niziołek »

[quote]Walenie były tylko ogniwem....... :P :wink:
:D Domatorze! Wszyscy jesteśmy Waleniami! Hej! 8) :D
"To duch buduje sobie ciało" - Fryderyk Schiller
JĘDREK
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6951
Rejestracja: środa 16 sty 2008, 18:16
Lokalizacja: z siebie samego

Post autor: JĘDREK »

góral bagienny pisze:powołuję Cię do jego Zarządu w randze Wiceprezesa i powierzam jakże odpowiedzialny odcinek upoetyczniania szarych dni!
Zszokowany tym zaszczytem nie wykrztuszę nic więcej niż - dziękuję ... :oops:
Zmykam ... na spacer ... ochłonąć i zebrać myśli ... ... :wink:
"Nie popędzaj mnie. Nie dalejwięcuj mnie"
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169931
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

JĘDREK pisze:Zmykam ... na spacer ... ochłonąć i zebrać myśli ... ...
To tak przy okazji może byś sobie jakiegoś kijka pomoczył :?: Jak gdzieś słyszałem, to wielce pomaga na zbieranie myśli :lol:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
JĘDREK
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6951
Rejestracja: środa 16 sty 2008, 18:16
Lokalizacja: z siebie samego

Post autor: JĘDREK »

Sten pisze:To tak przy okazji może byś sobie jakiegoś kijka pomoczył
Nie moczący jestem ... ani kija ... ani się (jeszcze) ... :wink: ... :lol:
"Nie popędzaj mnie. Nie dalejwięcuj mnie"
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33737
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

Czas najwyższy na kolejną część Statutu KM...

[center]STATUT
KLUBU MOCZYKIJÓW FORUM LASÓW POLSKICH
c.d.

ROZDZIAŁ I
Postanowienia ogólne
[/center]

[center]§1[/center]
1. Klub Moczykijów, w skrócie KM, zwany dalej Klubem, jest dobrowolnym, jednorządnym, kontynuującym szczytne tradycje Klubu Wesołego Walenia, stowarzyszeniem miłośników i sympatyków wędkarstwa, respektujących prawo jednostki do uśmiechu i wolnego poszukiwania poezji.
2. Klub uznaje przewodnią rolę Klubu Wesołego Walenia w procesie budowy powszechnej przyjaźni na Forum, oraz walki o prawo do uśmiechu w każdym poście.
3. Klub zapewnia swoim członkom wolność radosnego słowa, zgromadzeń nad wodą, jak również organizowania nadbrzeżnych wieców, pochodów groblą i manifestacji radości z chwil spędzonych nad wodą i nie tylko.
4. Członkowie Klubu mają równe prawa bez względu na płeć, urodzenie, wykształcenie, zawód, narodowość, rasę, wyznanie, posiadany sprzęt wędkarski oraz stopień służbowy i piastowane stanowisko.
5. Członkowie Klubu powinni rzetelnie wypełniać swoje obowiązki wobec Forum i przyczyniać się do rozwoju przyjaźni pomiędzy jego użytkownikami.
6. Radość i pełna zadowolenia refleksja jest prawem, obowiązkiem i sprawą honoru każdego członka Klubu. Radością swoją, przestrzeganiem zdrowego dystansu do pracy, współzawodnictwem uśmiechu i doskonaleniem jego form członkowie Klubu wzmacniają siłę i potęgę Lasów.

[center]§2[/center]
1. Klub działa na podstawie powołania go w formie oddzielnego wątku na Forum Lasów Polskich przez DOMATORA w dniu 10 marca 2009 roku, oraz dzięki akceptacji, lub ewidentnemu gapiostwu, naczelnego ADMINA.
2. Klub nie posiada osobowości prawnej i nigdy nie będzie się ubiegał o taką osobowość, albowiem prawo jest drętwe, nudne, nieśmieszne i jako takie leży całkowicie poza obszarem zainteresowania Waleni.

[center]§3[/center]
1.Terenem działalności Koła jest akwen „Rozrywka” Forum Lasów Polskich, a siedzibą władz tożsamość „GÓRAL BAGIENNY”.
2. Strukturę organizacyjną Koła stanowi Prezes i Członkowie.
3. Członkiem Koła może być każdy miłujący las obywatel uznający przynależność Waleni (Cetacea sp.) do rzędu ssaków naczelnych (Primates)
4. Koło może być członkiem zarówno polskich, jak i międzynarodowych organizacji wędkarskich, kabaretowych i literackich.
5. Koło jest stowarzyszone z wszystkimi kołami, klubami i wątkami bytującymi w akwenie „Rozrywka” Forum Lasów Polskich.

[center]§4[/center]
1. Koło używa hymnu i godła.
2. Hymnem KM jest pieśń „Na ryby” z repertuaru Kabaretu Starszych Panów.
3. Godłem KM jest czarna sylwetka uśmiechniętego, zadowolonego z życia Walenia Naczelnego radośnie pluskającego w bezmiarze błękitnego oceanu z wędką pod płetwą, oraz butelką żółtego, lekko spienionego płynu pod drugą płetwą.
4. Wzór godła ustali Zarząd na wniosek Prezesa.
5. Godło i hymn podlegają ochronie przez wszystkich członków Koła. Zabrania się wykonywania hymnu Koła w postawie na baczność. Postawą zasadniczą przy wykonywaniu hymnu jest leżenie bykiem.
Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Domator »

naczelnego AMINA.
Ja bym napisał Admina, Amin w związku z dyktaturą ma złe skojarzenia na świecie..... :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
góral bagienny
wiceminister
wiceminister
Posty: 33737
Rejestracja: sobota 07 cze 2008, 12:41

Post autor: góral bagienny »

domator pisze:
naczelnego AMINA.
Ja bym napisał Admina, Amin w związku z dyktaturą ma złe skojarzenia na świecie..... :wink:
No tak... Do edycji już mnie nie wpuszcza, więc tylko sam AMIN, sorry, ADMIN może to poprawić... :cry:
Awatar użytkownika
luscinia
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 9787
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 20:00
Kontakt:

Post autor: luscinia »

GB :brawo: :D
obiecuję solennie przestrzegać tego regulaminu :D
luscinia

To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące.

Dziennik Leśny
Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Domator »

góral bagienny pisze:Do edycji już mnie nie wpuszcza, więc tylko sam AMIN, sorry, ADMIN może to poprawić...
Skoro nie Amina miałeś na myśli to masz już Admina :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
magda55
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 16544
Rejestracja: środa 22 mar 2006, 16:24
Lokalizacja: krakow

Post autor: magda55 »

:brawo: :brawo: :brawo: :beer: :wedka: :D Taki regulamin mi pasuje :D
Dobry humor nie załatwi wszystkiego ale wkurzy tyle osób, że warto go mieć :)
Awatar użytkownika
RR
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 9039
Rejestracja: niedziela 14 maja 2006, 21:27
Kontakt:

Post autor: RR »

A admin też się może do klubu zapisać :?: :D
Przyrodniczy serwis informacyjny
Dziennik Leśny
Awatar użytkownika
Domator
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3011
Rejestracja: wtorek 23 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: nie wiem

Post autor: Domator »

Pokaż wędkę........ Pomyślimy :wink:
Obrazek
JĘDREK
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 6951
Rejestracja: środa 16 sty 2008, 18:16
Lokalizacja: z siebie samego

Post autor: JĘDREK »

góral bagienny pisze:Czas najwyższy na kolejną część Statutu KM...
I pooooooooojechał ... :lol: ... :spoko: ... :brawo:
"Nie popędzaj mnie. Nie dalejwięcuj mnie"
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169931
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

JĘDREK pisze:
góral bagienny pisze:Czas najwyższy na kolejną część Statutu KM...
I pooooooooojechał ... :lol: ... :spoko: ... :brawo:
Jak wieść forumowa niesie, paragrafów ma być 500 z haczykiem (nomen omen) i jak tuszę, będą nas czekały kolejne nowelizacje, więc na najbliższe dziesięciolecie mamy zapewnioną wspaniałą lekturę :brawo: :beer:
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
luscinia
dyrektor regionalny
dyrektor regionalny
Posty: 9787
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 20:00
Kontakt:

Post autor: luscinia »

Sten pisze:Jak wieść forumowa niesie, paragrafów ma być 500 z haczykiem (nomen omen) i jak tuszę, będą nas czekały kolejne nowelizacje, więc na najbliższe dziesięciolecie mamy zapewnioną wspaniałą lekturę
ja już to sklejam do kupy :D
luscinia

To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące.

Dziennik Leśny
ODPOWIEDZ