JAK?? GDZIE szukać pracy w PGLLP ?????

Awanse, dymisje, roszady kadrowe...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

borowiak pisze:Gdzie to widzisz?
A ty nie zauważyłeś? Tak można odczytać (i tak go młodzi ludzie odczytują!) punkt II.2.
[...] Umowa roczna na czas określony, z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony. [...]
I mówią - ja się nawywijam, wszystko uporządkuję, a po roku mi powiedzą "do widzenia", bo przecież nic nie gwarantowali...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent

Post autor: Sten »

Ostatnio to norma, że co najmniej pierwszą umowę zawiera się na czas określony. Nic w tym dziwnego.
Piotrek pisze:się nawywijam, wszystko uporządkuję, a po roku mi powiedzą "do widzenia"
Może być i tak, że się nie nawywija i nic nie uporządkuje i wtedy z czystym sumieniem można umowy nie przedłużyć ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
borowiak

Post autor: borowiak »

Piotrek pisze:A ty nie zauważyłeś? Tak można odczytać (i tak go młodzi ludzie odczytują!) punkt II.2.
Wielu młodych ludzi zatrudnionych ostatnimy czasy w naszym nadleśnictwie miało takie same warunki zatrudnienia i pracują na umowie na czas nieokreślony. Przez ponad 4 lata zatrudniono u nas na takich samych zasadach kilkanaście osób, co cieszy obie strony. Jednak były to inne "profesje".....
borowiak

Bubo bubo pisze:Nikt się nie zgłosił? :?
Zgłosili się, ale np. specjalista od makijażu jakoś nie trafia mi w nasze wymagania.... :cry:
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Kontakt:

borowiak pisze:Wielu młodych ludzi zatrudnionych ostatnimy czasy w naszym nadleśnictwie miało takie same warunki
No i się skończyli. :) Nie ma dopływu nowych, myślących tak jak ci poprzedni. Napłynęli ci, myślący inaczej... :)
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

borowiak

Porozmawiamy po następnym naborze na inne stanowisko. Pozwolę sobie nie zgodzić sie z Twoją opinią. ;)
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Kontakt:

borowiak pisze:Pozwolę sobie nie zgodzić sie z Twoją opinią.
Lubię, gdy inni nie zgadzają sie ze mną. Świat jest przez to ciekawszy. :)
borowiak pisze:na inne stanowisko
A tu może być całkiem odmiennie. Inne stanowisko to inne "warunki brzegowe". :wink:

Awatar użytkownika
Asarum
początkujący
początkujący

Post autor: Asarum »

W ostatnich tygodniach pojawiło się stosunkowo dużo (3-4) ogłoszeń w tej specjalności (zamówienia publiczne) w LP. Pamiętam Nadleś. Bydgoszcz i jakieś k. Poznania i chyba gdzieś nad morzem. Żona pracuje w tej bajce (w Urzędzie Wojewódzkim) i nie dziwię się, że ludzi jak na lekarstwo. Prawdziwi specjaliści są raczej mocno "trzymani" przez swoich pracodawców i całkiem dobrze opłacani, a nowe osoby na rynku sobie ten temat odpuszczają albo szybko rezygnują jak zobaczą tempo zmian przepisów i podejście służb kontrolnych (szczególnie przy środkach zewnętrznych).
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin

Post autor: j24 »

Tymczasem BNL znów ogłosiło nabór. Tym razem praca na zastępstwo:

https://nabory.kprm.gov.pl/mazowieckie/ ... ista,29284
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny

Post autor: filipesku »

Zastanawiam się czy LP i "pokrewne" nie powinny w takich ogłoszeniach podawać oferowanego wynagrodzenia. Oszczędziłoby to czasu na przygotowanie lub ocenę dokumentów aplikacyjnych...
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Czajnik
początkujący
początkujący

Post autor: Czajnik »

tutaj podają, 3300 Brutto
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny

Jak zwykle tego co jest małym druczkiem zazwyczaj się nie czyta :)
kasiek
początkujący
początkujący

Post autor: kasiek »

pilnie poszukiwana/y Główna/y Księgowa/y

http://www.sniezka.wroclaw.lasy.gov.pl/ ... a_ksiegowa
Awatar użytkownika
Emeryt +
początkujący
początkujący

Post autor: Emeryt + »

Zdarząją się równierz kandydaci od zamowień publicznych z bogatym doswiadczeniem w branży gastronomicznej.
gary
początkujący
początkujący

Post autor: gary »

Witam. Zwracam się z takim zapytaniem może ktoś z Państwa ma doświadczenia na temat przeniesienia się w pracy do innego Nadleśnictwa? Na jakich warunkach się to odbywa? Czy zachowuje się warunki płacy? Czy jest to w ogóle możliwe? Chodzę pytam w różnych Nadleśnictwach niestety żaden Nadleśniczy nie ma wolnych miejsc, po czym na stronach internetowych pojawiają się nowo przyjęci ( naliczyłem około 20 osób które zostały przyjęte w tym okresie). Dodam, że pracuję w Służbie Leśnej.
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny

Najpierw musisz znaleź miejsce do którego można się przenieść. Dogadujesz z przyszłym szefem warunki. Jak masz wszystko dogadane, to do aktualnego piszesz kwit o rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron.
Awatar użytkownika
Blues Brothers
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego

Post autor: Blues Brothers »

i pamiętaj nowy szef, może zaciągnąć języka u aktualnego :roll:
gary
początkujący
początkujący

Post autor: gary »

Z zasięganiem języka to akurat problemów może nie być, nie sprawiam problemów wychowawczych. :) Tylko przezwyciężenie oporu Nadleśniczych którzy nie mają wolnych wakatów i nie są zainteresowani spotkaniem z kandydatami to jest większy problem. Czyli filipesku nie funkcjonuje coś takiego jak przeniesienie? Tylko zatrudniam się na nowo?
borowiak

gary pisze:Tylko przezwyciężenie oporu Nadleśniczych którzy nie mają wolnych wakatów i nie są zainteresowani spotkaniem z kandydatami to jest większy problem.
Hmmmm, po co mam rozmawiać z kandydatem, jeśli nie chcę nikogo zatrudniać bo nie mam wakatu.....???
Parafrazując: mam kupować części do Lexusa mimo, że mam Kia? ;)
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin

Post autor: Capricorn »

borowiak pisze:mimo, że mam Kia? ;)
Tiaaa, a do gazika byś hurtem kupił :lol: :wink:
filipesku pisze:rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron.
Ktoś kiedyś pisał o porozumieniu między zakładami. Dawno temu ja tak się przenosiłem i to najlepsze rozwiązanie, ale czy jeszcze jakaś taka forma obowiązuje nie pamiętam. A może jest coś podobnego :roll:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
ODPOWIEDZ