Wielofunkcyjność zastępcy nadleśniczego.

Awanse, dymisje, roszady kadrowe...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Co innego gdybyś wychylił się znacząco w przestrzeń publiczną.
Ja się wychylałem. W przeszłości. Ale w porę przypomniałem sobie tabliczki pod oknami w izraelskich pociągach. Tam gdzie u nas "Nie wychylać się" u nich czytamy "Wiglondaj, wiglondaj, a bendziesz wiglondał"...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Nadziejka
początkujący
początkujący

Post autor: Nadziejka »

Z pigipedii "....WŁAŚNIE OGŁOSZONO WYROK W SPRAWIE POTRĄCENIA ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH PRZEZ GRZEGORZA Z. !!!

POWIEM TAK : WYROK JEST UNIEWINNIAJĄCY ....ALE JA I TYSIĄCE LUDZI W POLSCE SĄ WRĘCZ ZBULWERSOWANI TAKIM WŁAŚNIE OBROTEM SPRAWY!....."
Bory5
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru

Post autor: Bory5 »

Nadziejka pisze:Z pigipedii "....WŁAŚNIE OGŁOSZONO WYROK W SPRAWIE POTRĄCENIA ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH PRZEZ GRZEGORZA Z. !!!

POWIEM TAK : WYROK JEST UNIEWINNIAJĄCY ....ALE JA I TYSIĄCE LUDZI W POLSCE SĄ WRĘCZ ZBULWERSOWANI TAKIM WŁAŚNIE OBROTEM SPRAWY!....."
Przeczytałem całość tego wpisu, zwłaszcza drugą jego część i chyba pójdę się wyrzygać...
"Ja cię nie mogę" - J.K.
znaki
podleśniczy
podleśniczy

Post autor: znaki »

Bory5 pisze:
Nadziejka pisze:Z pigipedii "....WŁAŚNIE OGŁOSZONO WYROK W SPRAWIE POTRĄCENIA ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH PRZEZ GRZEGORZA Z. !!!

Przeczytałem całość tego wpisu, zwłaszcza drugą jego część i chyba pójdę się wyrzygać...
To wyrok uniewinniający za śmierć człowieka jest OK a dalsza część wypowiedzi to "zwrot wymiotny"? Kurcze co za logika :x :x
Nadziejka
początkujący
początkujący

Post autor: Nadziejka »

Może pieszy wszedł na przejście w tak bliskiej odległości od nadjeżdżającego samochodu, że kierowca nie był w stanie zahamować i uniknąć potrącenia ? Może dlatego taki wyrok ?
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin

Post autor: Capricorn »

On nie wszedł. On cwałem przebiegał korzystając z "balkonika" i prawie mu się udało uciec, bo był już za połową przejścia. Coś czuję, że to nie koniec sprawy.
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
znaki
podleśniczy
podleśniczy

Post autor: znaki »

Wszelkie żarty w temacie tego wypadku są nie na miejscu. Zginął człowiek a ten, który spowodował jego śmierć jest NIEWINNY :x :x
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin

Wszelkie żarty w temacie tego wypadku są nie na miejscu.
Nikt nie zartuje, a wręcz przeciwnie. Taka była pono linia obrony. Gość miał nagle wtargnąć na przejście. A że wiekowy i niepełnosprawny ruchowo został potrącony już za połową przejścia to tylko jego wina. Za szybko szedł z tym balkonikiem, a potem za daleko leciał.
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Bory5
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru

Post autor: Bory5 »

znaki pisze:To wyrok uniewinniający za śmierć człowieka jest OK a dalsza część wypowiedzi to "zwrot wymiotny"? Kurcze co za logika :x :x
Sam wpis był dużo dłuższy, a owa druga część to właśnie owo P.S. Tym niemniej śmierć człowieka jest zawsze wielką tragedią. I nie oceniam tu samej sytuacji, czy wyroku. Potrącenie pieszego na przejściu dla pieszych jest zawsze w mniejszym bądź większym stopniu winą kierowcy. Natomiast odruch wymiotny wywołał u mnie sposób opisu tej sytuacji, ten jad nienawiści wylewający się z wpisu K.K. na pigipedii. Przemieszanie tragedii ofiar Obławy Augustowskiej z wypadkiem komunikacyjnym (owszem to także tragedia dla rodziny i nie tylko) w którym zginął człowiek jest jednak nie na miejscu... Nie przepadam osobiście za "wielofunkcyjnym". Można mu dużo zarzucić, ale jestem pewien, że wracając do domu samochodem nie miał zamiaru nikogo zabić. Jeżeli sytuacja wyglądała tak, jak można o niej w necie przeczytać, to powinien dostać wyrok za nieumyślne spowodowanie śmierci. Natomiast porównanie konfidentów wydających ludzi na śmierć i osób wykonujących egzekucje z osobą prowadzącą samochód, która spowodowała śmiertelny wypadek, nawet jeśli ta osoba jest wg niektórych skończoną (...) jest grubym przegięciem.
"Ja cię nie mogę" - J.K.
Awatar użytkownika
oMirek
leśniczy
leśniczy

Re: Wielofunkcyjność zastępcy nadleśniczego.

Post autor: oMirek »

Ostatnia pielgrzymka w Studzienicznej była ostatnią, na której Bohater tego zdjęcia wystąpił bez munduru. Sąd Rejonowy w Ełku właśnie przywrócił go do pracy w Lasach Państwowych. Gratulacje, Panie Grześku!

Obrazek
Martwe drewno (drzewo) to symbol zła i grzechu, nienawiści. Ks. Tomasz Duszkiewicz
znaki2
początkujący
początkujący

Post autor: znaki2 »

oMirek pisze: czwartek 15 lip 2021, 07:35 Ostatnia pielgrzymka w Studzienicznej była ostatnią, na której Bohater tego zdjęcia wystąpił bez munduru. Sąd Rejonowy w Ełku właśnie przywrócił go do pracy w Lasach Państwowych. Gratulacje, Panie Grześku!

Obrazek
TO ŻART :shock: :shock: :shock: :!: :!:
mątwa
początkujący
początkujący

Post autor: mątwa »

Przyłączam się do gratulacji - wracaj do naszych szeregów, Grzegorzu :ok:
Boże w Trójcy Jedyny i Maryjo Zawsze Dziewico, wspierajcie swoje sługi, których postawiliście na czele Lasów Państwowych, sprawcie, aby wypełniając swe obowiązki, kierowali się poznawaniem Waszej woli, roztropnością w podejmowanych decyzjach, stanowczością w obronie lasów. Amen
znaki2
początkujący
początkujący

mątwa pisze: czwartek 15 lip 2021, 09:29 Przyłączam się do gratulacji - wracaj do naszych szeregów, Grzegorzu :ok:
Mogę prosić o coś konkretniejszego w rozstrzygnięciu sprawy pracowniczej GZ bo podane wyżej informacje są kuriozalne same w sobie :roll: Pomoże mi to zrozumieć tych gratulujących :wink: :wink:
Sibon
początkujący
początkujący

Post autor: Sibon »

znaki2 pisze: czwartek 15 lip 2021, 09:59
mątwa pisze: czwartek 15 lip 2021, 09:29 Przyłączam się do gratulacji - wracaj do naszych szeregów, Grzegorzu :ok:
Mogę prosić o coś konkretniejszego w rozstrzygnięciu sprawy pracowniczej GZ bo podane wyżej informacje są kuriozalne same w sobie :roll: Pomoże mi to zrozumieć tych gratulujących :wink: :wink:
Albo tych co wyrzucają :)
znaki2
początkujący
początkujący

Sibon pisze: czwartek 15 lip 2021, 10:04
znaki2 pisze: czwartek 15 lip 2021, 09:59
Albo tych co wyrzucają :)
TEŻ :x
Sylvan
leśniczy
leśniczy

Post autor: Sylvan »

Znaki2
Trzym sie pieronie.
Bo Cie jak pchły zaroz oblezom.
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

oMirek pisze: czwartek 15 lip 2021, 07:35 Ostatnia pielgrzymka w Studzienicznej była ostatnią, na której Bohater tego zdjęcia wystąpił bez munduru. Sąd Rejonowy w Ełku właśnie przywrócił go do pracy w Lasach Państwowych. Gratulacje, Panie Grześku!

Obrazek
... kolejny kryształowy?
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin

Jak każdy u nich... :roll:
Awatar użytkownika
Naj
dyrektor generalny
dyrektor generalny

Post autor: Naj »

No, ale Biały dał ciała... Jednak został przywrócony do pracy. Teraz odszkodowanie. I co dalej?
"Pałkami prawdy nie da się zabić" 1968
Encyklopedia piwa | Bobry online
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Naj pisze: czwartek 15 lip 2021, 21:04I co dalej?
Msza za tych co zwalniali?
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ