ZMIANY RDLP WROCŁAW

Awanse, dymisje, roszady kadrowe...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
szkok
początkujący
początkujący

Post autor: szkok »

Upadek mało powiedziane. Z bardzo zyskownej dyrekcji spadli niemal na stratę.
Awatar użytkownika
Teo
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego

Post autor: Teo »

szkok pisze:Upadek mało powiedziane. Z bardzo zyskownej dyrekcji spadli niemal na stratę.
Ale o co jest halo ? A może tak sprawdzić jacyż to ludzie i przez kogo powołani pełnili funkcje kierownicze w Dyrekcji ?

Czym się zajmowali ? Teraz nagle wyszło że "niemal na stratę" ???

Pełny upadek dyrekcji.

I materialny i moralny.
Awatar użytkownika
Jaźwiec
nadleśniczy
nadleśniczy

Post autor: Jaźwiec »

Wynik finansowy wychodzi zawsze taki jak ma wyjść a nie taki jak jest. Tyle lat w LP i jeszcze was to dziwi???
Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć zębów...
szkok
początkujący
początkujący

Post autor: szkok »

Nie nie dziwi. Zawsze można wierzyć w obecnego dyrektora cyt. z wywiadu: "Pan będzie walczył za was, a wy będziecie spokojni" :shock:
Awatar użytkownika
inżynierpozoru
początkujący
początkujący

Post autor: inżynierpozoru »

Może się coś zmieni, jeden ze światłych dowódców poszedł ratować Katowice
Awatar użytkownika
Teo
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego

Post autor: Teo »

inżynierpozoru pisze:Może się coś zmieni, jeden ze światłych dowódców poszedł ratować Katowice
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ta
Andrzej Górski
początkujący
początkujący

Post autor: Andrzej Górski »

miernoty awansują …. koniec świata nadchodzi :x
Bory5
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru

Post autor: Bory5 »

Masz rację Andrzej Górski, świat się kończy. Może jeszcze udałoby się go uratować, gdyby tak światła, wspaniała, mądra osoba awansowała na stanowisko co najmniej Dyrektora Regionalnego. Ale wiem, wiem. Nie musisz nic mówić. Twoja wrodzona skromność nie pozwala Ci przyjać tego zaszczytu. Dlatego
Andrzej Górski pisze:miernoty awansują …. koniec świata nadchodzi :x

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Ja cię nie mogę" - J.K.
Andrzej Górski
początkujący
początkujący

Bory5 pisze:Masz rację Andrzej Górski, świat się kończy. Może jeszcze udałoby się go uratować, gdyby tak światła, wspaniała, mądra osoba awansowała na stanowisko co najmniej Dyrektora Regionalnego. Ale wiem, wiem. Nie musisz nic mówić. Twoja wrodzona skromność nie pozwala Ci przyjać tego zaszczytu. Dlatego

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Borysku - to nie moja wrodzona skromność nie pozwala mi przyjąć, to brak leśnego wykształcenia :lol: :lol: :lol: no i brak umiejętności dupowła**wa :wink:
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Andrzej Górski, spoko - nadejdą jeszcze czasy "nie matura lecz chęć szczera". Bo historia kołem się toczy. :wink:
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
Rozymantias
początkujący
początkujący

Post autor: Rozymantias »

Nowa forma moralności Kalego.
Ja awansuję - dobrze
On awansuje - miernota
Czy może jakoś mnie ktoś przekona, że (i dlaczego) to miernota awansowała?
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny

Post autor: filipesku »

Nie Kalego tylko AG ...
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
Andrzej Górski
początkujący
początkujący

filipesku pisze:Nie Kalego tylko AG ...
dla wyjaśnienia :
- ja nie awansowałem w LP
- nie awansuję w LP
- i awansował w strukturach organizacyjnych LP nigdy nie będę.

Poza tym wpis o "awansowaniu miernot" jest moim prywatnym zdaniem. Być może aparat polityczny dostrzegł jakieś wartości (krycie kolegów, zamiatanie afer, pomoc w ulokowaniu rodzin działaczy - nie wiem) …. niestety ja żadnych walorów nie dostrzegam.
Bory5
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru

Andrzej Górski pisze:
filipesku pisze:Nie Kalego tylko AG ...
dla wyjaśnienia :
- ja nie awansowałem w LP
- nie awansuję w LP
- i awansował w strukturach organizacyjnych LP nigdy nie będę.

Poza tym wpis o "awansowaniu miernot" jest moim prywatnym zdaniem. Być może aparat polityczny dostrzegł jakieś wartości (krycie kolegów, zamiatanie afer, pomoc w ulokowaniu rodzin działaczy - nie wiem) …. niestety ja żadnych walorów nie dostrzegam.
Andrzej Górski. Niezależnie czy pracujesz w lasach państwowych czy nie, i czy masz możliwość awansu czy nie, to jeżeli określasz kogoś mianem "miernoty" (a nie jest to raczej pozytywne określenie), to rozumiem że masz jakieś realne podstawy by tak o kimś pisać. Więc może podzieliłbyś się z nami swoją wiedzą, byśmy "w naszym prywatnym zdaniu" nie sądzili że napisałeś, co napisałaś powodowany jedynie zawiścią i zazdrością. Bo jak na razie to rzeczywiście wygląda na "mentalność AG".
"Ja cię nie mogę" - J.K.
Andrzej Górski
początkujący
początkujący

Nie określiłem "kogoś" mianem miernoty, tylko zjawisko powołań i odwołań, które zapanowało w LP (nie dotyczy to tylko wrocławskiej rdLP).
Jeżeli chcesz natomiast znać moją opinię na daną konkretnie osobę, to pytaj (możesz na priv) ;)
Bory5
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru

Andrzej Górski pisze:Nie określiłem "kogoś" mianem miernoty, tylko zjawisko powołań i odwołań, które zapanowało w LP (nie dotyczy to tylko wrocławskiej rdLP).
Jeżeli chcesz natomiast znać moją opinię na daną konkretnie osobę, to pytaj (możesz na priv) ;)
Czyli generalizujesz i wrzucasz wszystkich do jednego worka. Gratuluję :brawo: :brawo: :brawo:
"Ja cię nie mogę" - J.K.
Andrzej Górski
początkujący
początkujący

Bory5 pisze: Czyli generalizujesz i wrzucasz wszystkich do jednego worka. Gratuluję :brawo: :brawo: :brawo:
Dziękuję :D
Andrzej Górski
początkujący
początkujący

Nie generalizuję - tylko nie chce się kopać ze ślepym pisiorowatym z koniem. Dość już mam PiS-kich siniaków.
Chcesz konkretów, do dawaj …. miej odwagę na konfrontację, ujawnij się … nie zasłaniaj się Nickiem !
Bory5
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru

Andrzej Górski, A ciebie co ugryzło po 20 dniach milczenia? Tak. Głosowałem na PIS, jestem ich sympatykiem i generalnie popieram ich działania. Ale nie wszystkie ich decyzje - zwłaszcza kadrowe - uważam za słuszne, o czym m.in. pisałem na tym forum. Niemniej wrzucanie wszystkich osób awansowanych w Lasach Państwowych w ciągu ostatnich trzech lat do wspólnego worka pt.
jest jakby na to nie spojrzeć I jakbyś tego nie tłumaczył generalizowaniem. Jeżeli nie to miałeś na myśli to przyjmuję to do wiadomości i tyle.
Ja z kolei mam niepochlebne zdanie o wielu osobach awansowanych w LP za czasów rządów PO PSL i wcześniej SLD,. Nigdy jednak bym się nie odważył określić wszystkich tych osób mianem miernot, gdyż wśród tych osób było/jest też wielu prawdziwych leśników - osób kompetentnych, umiejących zarządzać ludźmi i wiedzącymi o co w lesie chodzi.
"Ja cię nie mogę" - J.K.
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Moi drodzy, nie gniewajcie się na siebie. Każda ekipa polityczna mianuje (awansuje) pewna liczbę miernot bo awanse wynikają nie z konieczności zmian w zarządzaniu ale z prostego odruchu nagrodzenia "wiernych". A żadna ekipa nie ma wśród "wiernych" wyłącznie uznanych fachowców...
I jak doskonale wiecie nie dotyczy to tylko PGL LP ale wszystkich stanowisk na obsadzenie których decydujący wpływ ma klasa polityczna. Od ministra do najgłupszego czyściciela szaletów.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ