Porozmawiajmy o off- roadzie

Samochody terenowe, testy, opinie, informacje...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Polaris -AC pisze:Ta informacja mam nadzieję pozwoli na"skanalizowanie" dzikiego i durnego off-roadu leśnego.
Nadziej płona, jako, że u podstaw "dzikiego i durnego off-roadu leśnego" nie leży brak torów czy innych miejsc do jeżdżenia.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Polaris -AC
początkujący
początkujący
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek 11 sty 2016, 16:07
Kontakt:

Post autor: Polaris -AC »

Dzień dobry,
Kolego barbarez proszę nie utożsamiać mojej osoby i nie porównywać mnie do wyznawców, pewnej religii która robi" puk, puk", po pierwsze jest to w pewnym sensie dyskryminujące i niegrzeczne.
Po drugie ja Cię kolego nie porównuję z niczym.
Kolego Piotrze jak mniemam masz olbrzymie doświadczenie jako off- roadowiec, znasz się na wszystkim , wszystko wiesz i powiem więcej znalazłeś św.Graala, ba nawet wiesz gdzie jest źródło internetu co pozwala Ci O!! czcigodny mężu wygłaszać jedynie słuszne tezy.
Który o! ja niegodny muszę przyjąć jako dogmat. :D :D :D :D
Koleżanko Moondriver - przepraszam ,źle odebrałem Pani płeć :D :D :D Takie szorstkie i męskie słowa mogły mnie zmylić :D
Polaris -AC
początkujący
początkujący
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek 11 sty 2016, 16:07
Kontakt:

Post autor: Polaris -AC »

Kolego SZCZEPAN , podtrzymuję zaproszenie proszę o kontakt na PW w celu omówienia terminu spotkania. :D :D :D :D
Awatar użytkownika
SZCZEPAN
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 14101
Rejestracja: wtorek 18 gru 2007, 20:18
Lokalizacja: karpaty

Post autor: SZCZEPAN »

Polaris -AC, nie dziw się, że samo określenie off-road podnosi leśnikom ( i nie tylko) ciśnienie, bo od kilku lat bardzo skutecznie wasi koledzy (lub nie) pracują na miano bezmózgich ignorantów.Oczywiście nie dotyczy to wszystkich i wszędzie.Chwała Wam jeśli proponujecie oprócz sprzedaży możliwość wykorzystania sprzętu bez szkody dla przyrody i reszty obywateli.
Co do spotkania, to i owszem.Jeśli będzie po drodze,to odwiedzę Sowice.Sobotami pracujecie?
I NIGDY NIE MÓW MI, ŻE JUŻ WSZYSTKO WIESZ.
Polaris -AC
początkujący
początkujący
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek 11 sty 2016, 16:07
Kontakt:

Post autor: Polaris -AC »

Dzień dobry
Kolego Szczepan jesteśmy otwarci dla wszystkich od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00- 17:00,
podtrzymuję zaproszenie . Na PW podaję pełne namiary. :D :D :D
td7
początkujący
początkujący
Posty: 126
Rejestracja: niedziela 25 mar 2012, 20:20
Lokalizacja: internet

Post autor: td7 »

Wystarczy przejrzeć nasze forum. Kolega Piotr zna się na wszystkim. Omnibus?
Tom
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

td7 pisze:Kolega Piotr zna się na wszystkim. Omnibus?
Nie. Omnibus to ktoś kto ma wiedzę z wielu dziedzin. Ja posiadam tylko wiadomości.
I rzeczywiście posiadam je z bardzo wielu dziedzin bo odkąd nauczyłem się czytać interesowałem się bardzo wieloma dziedzinami. Dodatkowo różne koleje losu spowodowały, że nauki pobierałem w różnych szkołach oraz w przeróżnych innych formach kształcenia (nie - zakładu karnego wśród tych form nie było :) ). Najmocniej przepraszam, że wiem tyle różnych rzeczy. Serdecznie też żałuję, że się tym chwalę ale jakąś słabość każdy posiada.

Urażonych uważam za jednostki głęboko nieszczęśliwe i dlatego z góry im wybaczam jakiekolwiek ataki na moją osobę. :)
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

Awatar użytkownika
barbarez
początkujący
początkujący
Posty: 62
Rejestracja: środa 29 maja 2013, 12:55
Lokalizacja: spod ściółki

Post autor: barbarez »

Polaris -AC pisze:Dzień dobry,
Kolego barbarez proszę nie utożsamiać mojej osoby i nie porównywać mnie do wyznawców, pewnej religii która robi" puk, puk", po pierwsze jest to w pewnym sensie dyskryminujące i niegrzeczne (...)
Nie Ciebie, tylko styl Twoich postów, co zresztą było zaznaczone :|
td7
początkujący
początkujący
Posty: 126
Rejestracja: niedziela 25 mar 2012, 20:20
Lokalizacja: internet

Post autor: td7 »

Bravo barbarez. Bardzo trafnie to ująłeś. Pretensjonalny styl wypowiadania się stanowi problem. mniejszy niż jego treść. Mnie kolego Piotrku uczono: (łac.) audi, vide,sile.
Miłego
Tom
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

td7 pisze:Mnie kolego Piotrku uczono: (łac.) audi, vide,sile.
Ale zapominasz, że to tylko wersja skrócona (nawet zaryzykuję określenie - zubożona) innej sentencji łacińskiej brzmiącej tak: audi, vide, tace, si vis vivere in pace. A ja nie mam ochoty na spokojne życie :)

PS. "... Dzień, czy noc, czy to skwar, czy
też mróz, jednaka treść
nieodmiennie rozbrzmiewa w mej piosence:
memu ciału wystarczy
trzydzieści sześć i sześć,
mojej duszy potrzeba znacznie więcej. ..."
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

td7
początkujący
początkujący
Posty: 126
Rejestracja: niedziela 25 mar 2012, 20:20
Lokalizacja: internet

Post autor: td7 »

No i popatrz Piotrusiu jak wpadłeś. To są dwie łacińskie sentencje które mozna łączyć, ale wystepują również oddzielnie. A uczą tego studentów prawa. Może teraz zrozumiesz, że wygooglowanie tematu i zamieszczanie tego jako własnej wiedzy osiągnietej ,, w rożnych szkołach" bywa żenujące. Wypowiadasz sie na każdy temat od zagadnień z dziedziny prawa po ekonomię wklejając wątki z przeglądarki. Chodzi o to, że często czytelnicy szukają konkretnych informacji opartych na właściwej podstawie prawnej, a nie przemysleń kogoś kto uważa, że posiadł rozległą wiedzę. Jeżeli ktoś zna się na wszystkim to zna sie na ......
Wystarczy prześledzić Twoją dyskusję z Polarisem. To,że Ciebie off road nudzi i go nie lubisz nie oznacza, że jest to jedyna prawda objawiona. Są ludzie, którzy traktują to jako swoja pasję. Wiem, że mój trud spowodowania u Ciebie zmiany myslenia jest daremny więc dam sobie spokój. W żaden sposób nie mam zamiaru Cię obrazić. Chodzi wyłącznie o wzbudzenie szacunku do zdania i poglądów innych czytelników forum. Narzucanie wszystkim swojego zdania poprzez krytykę (np. Polaris) jest denerwujące. No, ale są tacy ludzie i basta. Współczuję Twoim rozmówcom. Koniec
Tom
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 104860
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

td7 pisze:Wiem, że mój trud spowodowania u Ciebie zmiany myslenia jest daremny więc dam sobie spokój.
Nie jest daremny. Spoglądam na siebie i widzę, że czas zamilknąć. Jeżeli jeden powie ci, że jesteś pijany to nic nie znaczy. Ale jeśli mówi ci to kilka osób, niezależnie od siebie, to lepiej pójść do domu i się przespać.
td7 pisze:To,że Ciebie off road nudzi i go nie lubisz nie oznacza, że jest to jedyna prawda objawiona. Są ludzie, którzy traktują to jako swoja pasję.
Nie nudzi mnie i gdyby nie wypadek to zapewne dziś jeździł bym z synem na rajdy, bo lubię off-road (po to kupiłem pierwszego Jeepa).
Nie zrozumiałeś moich wypowiedzi. Ja nie neguję w nich off-roadu. Ja po prostu stoję na stanowisku (na podstawie własnych doświadczeń i doświadczeń kolegów), że leśnicy nie mają potrzeby kupowania takiego sprzętu do pracy. I cały czas uświadamiam Polaris -AC, że jego sprzęt nie jest tym czego leśnik najbardziej potrzebuje w pracy.
Natomiast jeśli jakiś leśnik zechce kupić sobie takie cudo w ramach swego hobby to proszę bardzo, niech zostanie tym jednym ze stu sześćdziesięciu nabywców.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ