Rejestrator samochodowy

Samochody terenowe, testy, opinie, informacje...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169948
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Przypomnij sobie Jarku mój balkon i widok zeń na taką boczną uliczkę, która wpada w tą główniejszą. Na niej jest znak nakazujący skręt w prawo. Wychodząc na papierocha, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, coby choć jedno autko nie skręciło zeń w lewo. Jakbym miał dobrą kamerkę o super rozdzielczości, dawałbym policji dziennie co najmniej 10 autek łamiących przepis, a jakby tak nastawić ją na ten przykład na ciągłe nagrywanie, to pewnie zebrałaby się dobra setka z bardzo dobrym hakiem ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
11
wiceminister
wiceminister
Posty: 30737
Rejestracja: środa 15 paź 2003, 00:00

Post autor: 11 »

pamiętam, pamietam, ale to robota dla Straży Miejskiej lub Policji, nie dlaCię, Ty sobie spokojnie spal papieroska na balkonie i wracaj na forum na piwo :-)
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169948
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Tak też czynię, ale wkurza mnie, że tylu ludków za nic ma przepisy ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105063
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

A ja sobie myślę tak, że gdyby w społeczności kierowców zapanowała słuszna obawa, że każdy może każdego nagrać i na każdego donieść to co prawda zawrócilibyśmy w kierunku totalitaryzmu ale bezpieczeństwo na drogach by wzrosło...
Tyle tylko, że ów pozytywny przykład mógłby rozrosnąć się i objąć z czasem inne (może wszystkie?) sfery życia. Już wyobrażam sobie mężów nagrywanych przez żony, rodziców przez dzieci itd...
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ