Panel leśniczego SILP

SILP, BIP, ACER, GIS, Raporty, mapy numeryczne...

Moderator: Moderatorzy

crocidura
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3712
Rejestracja: wtorek 05 lut 2013, 17:21
Lokalizacja: Węgorzyno

Post autor: crocidura »

Nie wiem czemu... ale w wątku nie słychać narzekania na przeciążony VPN. Właściwie co kilka dni zdarzają się awarie, tym dotkliwsze dla zdalnie pracujących. O ile jest ktoś w biurze... to jest szansa że odbierze transfer i będzie można poprowadzić wywóz. Mi się jeszcze nie zdażyło (u nas na szczęście rotacja pozwoliła na stałą obecność kogoś w biurze) ale wiem o takich co musieli odmówić wywozu z uwagi na brak danych w rejestratorze i zdalnie pracujące biuro.

Zawsze zastanawiam się czy na tym samym VPN pracuje DGLP...
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169487
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Na tym samym ... i też mamy problemy ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66909
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

crocidura pisze:O ile jest ktoś w biurze... to jest szansa że odbierze transfer i będzie można poprowadzić wywóz.
Póki co, to chyba jedyną sensowną możliwością jest przestawienie się na automat. Wówczas nikt w biurze nie musi RODów zatwierdzać. Wiem, proteza, ale choć trochę pomaga. Ja mam dobrze, bo na można próbować transferu co raz bez przełączania się między leśnymi aplikacjami, ale ci, którzy mają stare rejestratory i jeszcze pracowników zatwierdzających RODy to już porażka... :roll:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Kuna lesna
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2598
Rejestracja: czwartek 12 paź 2006, 00:41
Lokalizacja: Z puszczy

Post autor: Kuna lesna »

crocidura pisze: Właściwie co kilka dni zdarzają się awarie, tym dotkliwsze dla zdalnie pracujących. O ile jest ktoś w biurze... to jest szansa że odbierze transfer i będzie można poprowadzić wywóz.
Tak jak Capricorn automat i wszystko z głowy jedynie jeszcze nie otwarte pozycje musi otworzyć admin. U nas idzie dobrze, czasami trzeba wykonać dwa transfery aby na magazynie pojawiły się sztuki z obecnej odbiórki .
Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4248
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Post autor: Fichtel »

Trochę upierdliwe te awarie... ;/
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66909
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Dzień ja co dzień... :lol:
Ciekawe kiedy ktoś zdecyduje byśmy pobrali ręczne kwitariusze, asygnariusze i druki RODów... :roll:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4248
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Post autor: Fichtel »

Capricorn pisze:Dzień ja co dzień... :lol:
Ciekawe kiedy ktoś zdecyduje byśmy pobrali ręczne kwitariusze, asygnariusze i druki RODów... :roll:
Chyba już niedługo :x
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22717
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

Dzieła Wam stanowisko leśniczego? Możecie się zalogować do poczty czy SILP-WEB?
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169487
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Różnie z tym bywa ... Szczególnie między 7 a 15 ...
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66909
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

j24 pisze:Możecie się zalogować do poczty czy SILP-WEB?
W tej chwili mogę :)

EDIT:


Już nie... :lol:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Kuna lesna
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2598
Rejestracja: czwartek 12 paź 2006, 00:41
Lokalizacja: Z puszczy

Post autor: Kuna lesna »

Dziś coś słabiutko .
Andy64
leśniczy
leśniczy
Posty: 513
Rejestracja: niedziela 18 gru 2016, 19:15
Lokalizacja: Kresy

Post autor: Andy64 »

moim zdaniem VPN z powodu pandemii jest przeciążony, i są problemy z transferami z rejestratorów (łączność przez kapsułę), ale stanowisko leśniczego działa dobrze
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66909
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Andy64 pisze:ale stanowisko leśniczego działa dobrze
Szczęśliwiec. U mnie nawet o tej porze nie działa, choć popołudniami jako tako było...
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22717
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

Teraz dopiero zauważyłem.
Stanowisko działa, ale inaczej. Do poczty i SILP-WEB udało mi się zalogować. Z pominięciem jednego etapu.
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66909
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Tyle, że poczty w ten sposób nie wyślesz ;)
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
j24
Admin
Admin
Posty: 22717
Rejestracja: wtorek 25 lis 2008, 20:16
Lokalizacja: Wlk. Ks. Maz.

Post autor: j24 »

Capricorn pisze:Tyle, że poczty w ten sposób nie wyślesz ;)
Wygląda na to, że poszło. :idea:
Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy. (Mt 6,34)
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66909
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

U mnie po chwili wyrzuca do wersji roboczych...
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4248
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Post autor: Fichtel »

j24 pisze:Teraz dopiero zauważyłem.
Stanowisko działa, ale inaczej. Do poczty i SILP-WEB udało mi się zalogować. Z pominięciem jednego etapu.
To chyba losowo...
Ja muszę z palucha wpisywać adres i do poczty i do web-u ;/
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66909
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

...i znowu to samo. Ciekawe jak to będzie w poniedziałek :roll:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Awatar użytkownika
Blues Brothers
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 5473
Rejestracja: niedziela 31 mar 2013, 17:46

Post autor: Blues Brothers »

:x nic to, i tak jesteśmy najlepsi :lol:
Swoją drogą, derehtorom, to nie przeszkadza........ , bo nie korzystają z SILPU :lol: lepiej zawołać zestawienie z terenu ;/
ODPOWIEDZ