Baza Danych Tworzona Przez Państwową Służbę lesną

SILP, BIP, ACER, GIS, Raporty, mapy numeryczne...

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kupisk
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 18 maja 2014, 20:20
Lokalizacja: Polska

Baza Danych Tworzona Przez Państwową Służbę lesną

Post autor: kupisk »

Witam, mam pytanko a raczej prośbę. Czy byłby w stanie ktoś pomóc mi odszukaniu podstawowych informacji o Bazie Danych dot. służby leśnej, muszę przedstawić to jako prezentacje a nie chce kopiować nie wiadomo ile tekstu, chciałbym żeby to miało sens . Panią Doktor interesuje to bardziej ze strony GiSU, krótko i na temat (9 slajdów) Zadania,charakterystyka, przyklady zastosowania. Szukałem dosyć sporo na internecie ale nie chce brać niczego nie na temat . Są może jakieś strony poświęcone Bazie Danych P. Służby leśnej? Dziękuje z góry za pomoc.
Awatar użytkownika
Sten
prezydent
prezydent
Posty: 169948
Rejestracja: czwartek 13 gru 2007, 18:40
Lokalizacja: Łuh

Post autor: Sten »

Musisz doprecyzować pytanie, a jaką bazę danych Ci chodzi, czy masz na myśli SILP?
"Jak tam było, tak tam było, zawsze jakoś było. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było."
Beer-o-pedia - Encyklopedia piwa
Awatar użytkownika
drwalnik
Admin
Admin
Posty: 77737
Rejestracja: wtorek 13 lip 2004, 00:00
Lokalizacja: z drewna
Kontakt:

Post autor: drwalnik »

kupisk pisze:Są może jakieś strony poświęcone Bazie Danych P. Służby leśnej?
... nie ma ...
... (VIA/RT) nie oznacza moich poglądów ani poparcia dla cytowanych treści...
"wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą" - marek aureliusz
Awatar użytkownika
Kuna lesna
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 2620
Rejestracja: czwartek 12 paź 2006, 00:41
Lokalizacja: Z puszczy

Post autor: Kuna lesna »

Chodzi o GIS czyli leśną mapę numeryczną ?
armilaria
podleśniczy
podleśniczy
Posty: 282
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 14:17
Lokalizacja: Polska

Post autor: armilaria »

To
kupisk pisze:Bazie Danych dot. służby leśnej
a to
kupisk pisze:ze strony GiSU
to dwie różne rzeczy
a tego zapisu nie rozumiem
kupisk pisze:Bazie Danych P. Służby leśnej

Domyślam się że jesteś zainteresowany chyba GIS-em, którego elementem obecnie jest geobaza na serwerze centralnym? Bo zapis Baza Danych dot. służby leśnej to chyba Kadry i Płace w SILP. Ale przyznaję że mogłem nie zrozumieć w ogóle Twojego pytania, przez fakt stosowania przez Ciebie kompletnie innego nazewnictwa niż w LP.
crocidura
zastępca nadleśniczego
zastępca nadleśniczego
Posty: 3742
Rejestracja: wtorek 05 lut 2013, 17:21
Lokalizacja: Węgorzyno

Post autor: crocidura »

Czemu pomagacie, wyprowadzacie z błędnego myślenia oszołomom-studentom, którzy nie wiedzą nic o temacie, a poszukiwania zaczynają od niezrozumienia tematu i rozprzestrzenienia swych zadań i niedorzecznych myśli na karki innych osób...? Dobry Samarytanin pomagał w inny sposób.


Witam, mam pytanko a raczej prośbę. Czy byłby w stanie ktoś pomóc mi odszukaniu podstawowych informacji o Bazie Danych dot. służby leśnej
podstawowych informacji na nurtujacy cię temat "o Bazie Danych dot. służby leśnej" należy szukać zgodnie ze wskazówkami Pani Doktor
Panią Doktor interesuje to bardziej ze strony GiSU, krótko i na temat
szukaj od strony "GiSU". Gdzie szukałeś, że znalazłeś nie na temat? Przy okazji czemu nie interesuje cię ten temat od strony "Niepaństwowej Służby leśnej"?
Szukałem dosyć sporo na internecie ale nie chce brać niczego nie na temat
- polecam bibliotekę uczelnianą.
filipesku
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 21561
Rejestracja: wtorek 29 lis 2011, 11:36

Post autor: filipesku »

Ale jakie to dane o SL powiązane z GISEM??? Rozmieszczenie SL na terenie Polski??
"Lepiej palić fajkę niż czarownice" ks. Adam Boniecki
ODPOWIEDZ