Zakup laptopa

SILP, BIP, ACER, GIS, Raporty, mapy numeryczne...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

Hania pisze:nie wiem, nie zastanawiałam się nad tym, ale wolę nowe rzeczy, jeśli chodzi o sprzęt :)
Ok. Rozumiem.
smiri
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: piątek 25 maja 2012, 18:53
Lokalizacja: bratislava

Post autor: smiri »

Dzien dobry,

Jeżeli, ktoś z Was jest zainteresowny produktami firmy Dell służę informacją. Proszę nie traktujcie tego postu jako formy reklamy. Ponieważ jestem absolwentem Zagnanska i Poznania pozwoliłem sobie pojawić się na tym forum. Takim jestem lesnikiem bez lasu. W każdym razie jakby co to wiedzcie, że macie wtykę w korporacji. pozdrawiam
Awatar użytkownika
zul
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 14733
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 00:25

Post autor: zul »

smiri pisze:W każdym razie jakby co to wiedzcie, że macie wtykę w korporacji. pozdrawiam
Bardzo miło z Twojej strony :-)
Awatar użytkownika
Śmietan
dyrektor generalny
dyrektor generalny
Posty: 22661
Rejestracja: czwartek 11 maja 2006, 09:17
Lokalizacja: Floryda

Post autor: Śmietan »

smiri, pracujesz w dellu?
rafallo
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 16:10
Kontakt:

Post autor: rafallo »

No właśnie przymierzam się do zakupu laptopa do biura w leśniczówce, który będzie potrzebny przede wszystkim do przetwarzania dokumentów, pracy z bazami danych, mapami w internecie i do przeglądania stron. Od czasu do czasu może być potrzebny w terenie albo podczas wyjazdu do klienta albo urzędu, ale to raczej rzadziej. Mam na to budżet w okolicach 3 tysięcy złotych i zależy mi na rozwiązaniu o dobrym bezpieczeństwie danych, solidnym wykonaniu i wygodnej klawiaturze najlepiej.

Z poprzednich wypowiedzi wynika, że Dell jest dobrą marką jako narzędzie do pracy. Znalazłem takie model Vostro za ok 2,8 tysiąca Dell Vostro 3560 5191328784 ale podoba mi się też taki model Lenovo E540 głównie ze względu na klawiaturę numeryczną.

Które rozwiązanie byście wybrali przy moich potrzebach?
Awatar użytkownika
Piotrek
Admin
Admin
Posty: 105100
Rejestracja: sobota 28 maja 2005, 00:00
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Stawiał bym na obecność klawiatury numerycznej. W zastosowaniach "biznesowych" jest cholernie przydatna.
Poezja to opisanie uczuć słowami, a świata - uczuciami.
***Unless otherwise stated, my posts are my opinion, not official***
No trees were killed to send this message, however, a large number of electrons were terribly inconvenienced.

ODPOWIEDZ