Nowe warunki techniczne - egzamin.

Drewno, klasyfikacja, pomiar, obrót, sprzedaż drewna...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66906
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

Informacja była już w ubiegłym roku w okolicy grudnia. Najpierw w trakcie szkolenia z nowych WT, a potem została powtórzona przez sekretariat i przesłana na maila. W mailu jest wszystko szczegółowo opisane, ale że w tej chwili nasza sieć jest chyba wyłączona to precyzyjnie nie odpowiem. Na pewno teren w całości.
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
Fichtel
nadleśniczy
nadleśniczy
Posty: 4248
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:02
Lokalizacja: las-y

Post autor: Fichtel »

kolorowe kredki pisze:Z ciekawości zajrzałem i pytanie mam. Na pocztę ostatnio coś o pracowniku w cyberprzestrzeni przyszło. O tym kursie i egzaminie tu opowiadacie?
8)
nie widziałem...
może nie do wszystkich...
DT=>Podleśniczy<=>Leśniczy
"Co się polepszy, to się popieprzy. Co się zbuduje, to się zrujnuje. Co się ustali, to się obali. Polak musi mieć łeb i dupę ze stali."
Awatar użytkownika
Krążownik
inżynier nadzoru
inżynier nadzoru
Posty: 1014
Rejestracja: wtorek 02 sty 2018, 17:17
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: Krążownik »

Dlatego dobrym zwyczajem jest zrobienie sobie tych testów na zasadzie im szybciej tym lepiej. Potem ta platforma jest przeciążona mnóstwem zapytań od ludzi wykonujących je na ostatnią chwilę. W pierwsze dni stycznia bezproblemowo można było je jeszcze zrobić. Z rzeczy, które przyuważyłem: jeżeli wyskakiwał taki błąd zaraz na początku prezentacji to nie klikajcie tego "OK" w komunikacie tylko odczekajcie chwilę aż to się samo przemieli. Potem z reguły działało już dobrze. ;) A co do nauki analogowej na 100%... :roll:
Witold C.

Post autor: Witold C. »

WujekMajer pisze:Nie obciążaj łącza - i tak ledwo zipie.
A może ledwo ZILPie? 😉 Przepraszam, nie mogłem powstrzymać się 😂
Awatar użytkownika
Capricorn
Admin
Admin
Posty: 66906
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 22:18

Post autor: Capricorn »

:lol: :ok:
"Słowa mają ogromną moc, więc naszą powinnością jest te słowa kontrolować. Inaczej mogą zdziałać wiele zła" - Mordimer Madderdin
ODPOWIEDZ